Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

30 minut internetu

V minulém týdnu jsem narazil na web 30minut.cz, přečetl jsem si tam článek „Ladislav Nosákovec: Potenciál v internetovém prodeji je velmi silný“ který mě donutil kontrolovat od té doby web každý den a číst nové a nové články. Web 30minut přichází s nápadem, který se na českém internetu ještě nevyskytuje. Každý den je na tomto webu nový článek, který představuje osobnost nejen českého internetu. Články jsou ve 4 základních kategoriích (Bloggeři, Marketéři, Podnikatelé, Programátoři). Pokud vás zajímá podnikání na internetu, obdivujete mladé a úspěšná lidi, určitě si tento web přidáte do své RSS čtečky stejně tak rychle jako já.

Motto projektu
Každý den český internet žije svým životem. Jeho aktualní a hlavně budoucí podobu ovlivňují osoby, které představujeme na 30minut.cz.
Našim cílem je každý všední den publikovat jeden rozhovor se zajímavou osobností místní sítě. Představujeme známe tváře z jiného úhlu, hledáme neznámé talenty, kteří stoupají k vrcholu.

Komentáře (2)

  1. marek napsal:

    budeš tam taky? 🙂

    • mirecekp napsal:

      Já 🙂 ? ale notak… Zatím za sebou nemám dostatečné výsledky aby o mě někdo mohl psát článek na 3 minuty natož 30… a ještě aby to taky někdo četl 🙂

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.