Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Atlas e-mail na Vodafone live!

Společnosti Vodafone ČR a Atlas.cz uzavřely dohodu o zpřístupnění e-mailových schránek přes mobilní portál Vodafone live! Od dnešního dne tak zákazníci získají pohodlný a rychlý přístup ke své e-mailové schránce na Atlasu přímo ze svého mobilního telefonu.
Logo Vodafone Logo Atlas.cz

„Po Seznamu.cz je Atlas v pořadí druhým internetovým portálem, jehož emailovou schránku můžou naši zákazníci využívat přes Vodafone live!,“ říká viceprezident marketingu českého Vodafonu Chris Robbins a dodává: „Kromě jednoduchého přístupu je největší výhodou služby především fakt, že zákazníci neplatí za stažená data nebo dobu připojení, jak je tomu u jiných datových služeb, ale denní, týdenní nebo měsíční paušál. Transparentní a jednoduchá cenová politika je jedním z hlavních strategických pilířů, díky kterým měníme pravidla pro zákazníky; zpřístupnění e-mailové schránky přes Vodafone live! vyjde zákazníky na 45 Kč za měsíc.“

„Přístup k internetovým službám přes mobilní telefon je výhodou, kterou objevuje stále větší část zákaznické a uživatelské veřejnosti. Společné řešení Atlasu a Vodafonu tak přináší na český trh službu s uživatelsky oblíbeným obsahem, jednoduchým ovládáním a snadnou dostupností,“ uvádí generální ředitel Atlas.cz, Pavel Doležal.

E-mail má na portálu Vodafone live! téměř stejné uživatelské rozhraní jako na Atlasu a jednoduché řešení bez složitého nastavování telefonu, které ocení zejména běžní uživatelé preferující jednoduchost řešení a transparentní cenovou politiku. Vše je díky Atlasu i portálu Vodafone live! připravené pro okamžité použití.

Ceny:
měsíční paušál 45 Kč
týdenní 30 Kč
denní 7 Kč
Objem přenesených dat je zdarma

Jak aktivovat?
Zákazník nemusí nic aktivovat, pouze stisknutím tlačítka Live! se připojí na portál Vodafonu a přihlásí se do své e-mailové schránky na Atlas.cz.

zdroj: mobilenet.cz

Komentáře (1)

  1. dědula napsal:

    …čau skokane, to je docela praktická věc a těch 45 boulí není zase tolik…a hlavně je to super ten první měsíc kdy je to grátis:-)…ještě malá technická, budu mít pro tebe kšeftíček – ohledně zajištění a poradenství pro 2 nové zákazníky, kteří mají velký zájem o internet od U-fonka…kdyžtak se mi ozvi na email, a já ti řeknu více…dědula

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.