Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Čí to bude Ego ??

MyEgoCo může vést člověka k tomu, aby prodal něco co je jeho stvárněním. Je to jen další pokus o zviditelnění, nebo to bude opožděný aprílový žert?

Nedokáži si představit, že je někdo jiný ještě natolik arogantní a s tak velkým „Egem“ jako Radek Hulán, který by nejprve zaplatil půl mega a pak ještě pokračoval v psaní článků stejným stylem. Kdo jiný by takhle dokázal pobouřit pravidelně každým článkem několik tisícovek lidí. Tento web by mohl mít smysle například pro SEO specialisty, jelikož MyEgo si vybudovalo kvalitní PR 5 a SR dokonce 94 ze sta.

Nyní něco málo o konkrétním prodeji

Bude probíhat od 1. května 2008 do půlnoci 12. května 2008. Vyvolávací cena je stanovena na 100.000 Kč, s minimálním příhozem 10.000 Kč (dost odvážné). Celá tato aukce proběhne na webu Webtrh.cz (proč právě zde netuším, věřím že v tom opět bude hrát nějakou formou reklama, proč by R. Hulán měl v plánu propagovat Webtrh nevím, možná za to dostane zaplaceno nebo je to dokonce je práce.) Pokud budete právě Vy ten „šťastlivec“, který celou dražbu vyhraje, určitě by se vám hodilo vědět co že jste to tedy koupily. Doménu s webzinem MyEgo.cz a k tomu alias domény MojeEgo.cz, Moje-Ego.cz, My-Ego.cz, MyGo.cz s více než 1500 články.

Jak se Radek Hulán pochvaluje svůj web (a přesto ho chce prodat) si můžete přečíst v jeho článku „MyEgo.cz bude od 1. května 2008 na prodej v aukci„.

Komentáře (6)

 1. Honz napsal:

  Jak už jsem psal jinde, jde mu jen o to, aby si dokázal, že jeho blog má větší cenu než dgxův a že je tudíž „lepší“… Což je samozřejmě hloupost

 2. Marvel napsal:

  HH a když to prodá za půl mega tak budete psát o čem? 😀 Prostě je to úspěšnej týpek,to mu neodpářete

 3. mirecekp napsal:

  úspěšnej týpek?? no promiň, ale nazval bych ho jakkoliv ale né úspěšným týpkem. Neberu nikomu že by Hulán nebyl dobrý ve svém oboru, ale jeho názory jsou jaksi zcestné a nedokáže uznat svojí chybu… Prostě mě ten člověk nesedí ani jeho názory a ani jeho postoj k názorům druhých. Sprostých slov jsem se vyvaroval. 🙂

 4. MH napsal:

  Spíš podivný týpek, který na Internetu existuje jen díky zájmu těch, kterým leze na nervy. Pokud jej začnou ignorovat, vypaří se.
  Mimochodem v jakém oboru že on je to dobrý ? Snaží se mluvit do IT, ale připadá mně tak někde na úrovni poučeného laika (nevím o tom moc, soudím dle toho že mě kolega občas upozorní na nějakou tu perlu, jinak ho nečtu).

 5. mirecekp napsal:

  to MH: jedním slovem Podivín. Také čtu jen ty „perly“ co někdo doporučí…někdy člověk brečí a nevím jestli smíchy nebo nenávistí. Jinak v čem on je dobrý neví, možná ovládá webařinu… teda měl by pokud se tím tedy živí a neživí se jen reklamou ze svého webu a v současnosti prodáním webu (který podle mě stejně neprodá). Pokud vím tak teoreticky i RS CMS by měla být jeho práce, ovšem slyšel jsem i názory, že to někde skopíroval… těžko říct, mě osobně stejně CMS vůbec nevyhovoval…co člověk to názor…Já se zlobit nebudu pokud Hulánovo ego zanikne a už se na internetu neobjeví.

 6. Lol napsal:

  Hlavně nechápu, kdo by mohl web koupit. Ne, že bych záviděl panu Hulánovi jeho úspěch (jakože hodně lidí ano), ale prostě co s tím webem? Jakmile tam nebude Hulán psát, nikdo tam nebude chodit. Podle mě nepředpokládá, že někdo dá více než půl milionu. Chce si jen svůj blog ohodnotit. A kdyby něco, vrátí se na Well Done. A R.H. je bezpochyby úspěšný. I kdyby neuměl vůbec nic…

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.