Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Del.icio.us – Konečně mám své záložky tam kde potřebuji

del.icio.us Také používáte více počítačů jako já? Jedem doma, další v práci nebo ve škole a mnoho jiných v kavárnách atd… Také se vám stává, že si uložíte důležitou stránku do záložek, ale když k ní potřebujete o několik dní později, tak zjistíte, že je uložená na jiném PC. Takové problémy jsem míval donedávna také. Jenže teď jsem objevil to pravé kouzlo del.icio.us a báječného pluginu pro prohlížeč Mozilla Firefox.

Díky tomuto pluginu přidávám záložky jednoduše dvojím kliknutím jako doteď, ovšem výhoda je ta, že je sdílím na všech prohlížečích kde potřebuji. Opravdu doporučuji tuto službu vyzkoušet. Sice není lokalizována do češtiny, což někomu možná může vadit, ale pohodlí které vám tato služba přinese se nedá srovnávat s českými linkuj.cz , jagg.cz, mediablog.cz či topclanky.cz.

Sdílení on-line záložek je trendem současnosti, tak proč se tomu bránit! V Čechách on-line záložky nejsou tolik používané. Nejznámější linku.cz už je pěknou řádku let pořád stejné, přesto se ale drží na špičce i s příchodem několika nových českých záložkovacích webů. Jedním z nich je například TextTip.cz v kterém osobně vidím potenciál. V zahraničí je tato služba rozšířena daleko víc. Můžeme počítat s tím, že se tento trend nevyhne ani nám. Doba kdy každý využívá několik počítačů vyžaduje sdílení záložek, tak proč neudělat krok vpřed? Nevidím důvod se tomuto trendu vyhýbat.

Komentáře (4)

  1. Dlask napsal:

    Tady někdo objevil Ameriku.

  2. mirecekp napsal:

    I tak se to dá říct. 😀 Spíš jsem se tomu dlouho bezdůvodně bránil.

  3. Honza napsal:

    Delicious sem nekdy pouzival, ale mam radeji Online záložky http://www.mojelinky.com Peknej a kvalitny system. podporuje favicon a dalsi dynamicke veci. Je to v cestine i slovenstine.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.