Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Finální verze Internet Exploreru 8 ke stažení

Internet Explorer 8Microsoft uvedl finální verzi internetového prohlížeče Internet Explorer 8. Uživatelé si ji mohou od dnešního dne začít stahovat ze stránek společnosti Microsoft, a to celkem ve 25 jazykových verzích, včetně češtiny. Uživatelům, kteří na svém počítači mají doposud nainstalovanou verzi Internet Explorer 8 Beta či Release Candidate (RC), bude od 24. března tato verze automaticky aktualizována prostřednictvím služby Windows Update či Automatic Update.

Pro mě je Internet Explorer jen jeden z prohlížečů, pro které musím optimalizovat stránky, nikdy se k němu už nevrátím! Ale na druhou stranu jsem rád, je to zase další krok jak odvézt poslední hrstku lidí z prohlížečů IE ve verzích 6 a starší, je to divné, ale stále se najdou tací, kteří ho používají. Internet Explorer přichází ve verzi 8 s několik dalšími vylepšeními, ale mi co používáme Firefox nebo Operu nemůžeme být překvapení z pluginů nebo z ovládání pomocí gest myší… Ti co se s tím ještě nesetkali (je mi vás líto) budete určitě mile překvapeni, ale věřte že budete překvapeni daleko víc, když přejdete rovnou na nějaký pořádný prohlížeč. Já osobně se nemohu dočkat nového Chromu, první verze má přeci jen několik nedostatků, ale kdo dokázal udělat na poprvé něco tak dokonalého??

Internet Explorer 8 download

Komentáře (1)

  1. Tomáš Pučík napsal:

    Tak stejně lidé kteří to aktualizovat nebudou chtít, tak si to ani přes Windows updateru nebudou instalovat. 😀 Já osobně ho mám, ale jen protože když jsem někdy dělal web, tak jsem to musel mít dobré ve všech prohlížečích… Jinak je to odpad. 😀

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.