Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

GMail Drive

Přestože je trendem růst kapacity disků, určitě ale každý ocení „prográmek“, který se jmenuje GMail Drive. S jehož pomocí není problém si ve vašem počítači udělat virtuální disk (až 4GB), který bude ukládat data na internet. Říkáte si v čem je háček? Ano název napovídá, může za to Google. Pokud máte zařízený google účet stačí vám jen si stáhnout GMail Drive. A pokud účet ještě nemáte není nic jednoduššího, než si ho založit. Noví uživatelé mají kapacitu „jen 2GB“, ale ti z vás co již Gmail využívají máte samozřejmě velikost tohoto disku dle aktuální velikosti schránky, která stále roste.

Komentáře (5)

 1. PeEn napsal:

  Pokud vím, používat GMail jako drive je v rozporu s licenčním ujednáním, kerý potvrzuješ při zakládání svýho konta … a ty u toho máš ještě googlí reklamy – LOL!

 2. Gormie napsal:

  Přesně tak, používání takových programů může vést k zablokování účtu.

 3. mirecekp napsal:

  Přiznávám že jsem licenčním ujednání nečetl, takže si toho nejsem vědom, což mě samozřejmě neomlouvá, ale proč někdo takový drive vytváří, natož proč je na download serverech kde by tedy měl být jen legální software ne??

 4. pix napsal:

  Není nelegální ten software dát ke stáhnutí – je to freeware, ale je proti pravidlum Google ho používat. Každopádně mě to nefunguje… 🙁

 5. sedlyboy352 napsal:

  to mirecekp: Ten program nelegální není. Až jeho používání je v rozporu s licenčním ujednáním

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.