Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Internetová televize boomTV zahájila vysílání

BOOMtv internetová televizePřed necelým měsícem jsem psal aktualitku o zaregistrování ochranné známky „BOOM net TV“ v článku Boom internetových TV. Zmiňoval jsem, že se něco kuje v segmentu internetových televizí. A už je to tady od dnešního dne (1.2.2008) tato „internetová televize“ začíná vysílat ve zkušebním měsíčním provozu. Jestli si tato „internetová televize“ získá svoje pravidelné diváky a bude schopná konkurovat českému www.stream.cz to je zatím ve hvězdách.

Co nám BOOMtv má v plánu nabídnout?

 • Hudbu
  Postupně tam najdete téměř všechny světové i domácí videoklipy, řazené buď náhodně, nebo podle tvého výběru. Osmdesátá, devadesátá léta, pop, rock, hip hop, atd. Vždyť to koneckonců znáš, nevymysleli jsme to my.
 • Reportáže
  Další sekcí jsou naše vlastní reportáže. V reportážích se snažíme přinést něco zajímavého z různých akcí, které se pořádají v Čechách a na Moravě, ale nejen tam. Jasně, jde o ten tolik nenáviděný bulvár, všechny ty ksichtíky rádoby VIPek, ale lidi na to koukaj, tak se nedělej my víme, že tam taky jukneš. Ale pozor, budou tam i rozhovory s lidma, kteří nám mají co nabídnout, jen se tolik před tu kameru netlačej a tak není snadný s nimi něco natočit.
 • Vlastní pořady
  V současné době se připravuje projekt s Martinem Zounarem, který a to tě asi překvapí, bude o vaření. Jde o seriál dílů z různých restaurací a hospůdek, kde nás s Martinem pustí k nim do kuchyně a předvedou nám, jak připravují jídlo, které si host objedná. Martin nezůstane pochopitelně stranou a taky přidá ruku k dílu. Ty můžeš potom tu restauraci navštívit a zpětně jí na našich stránkách ohodnotit.Ten pořad se jmenuje „Fajnšmekr“ a jeho první díly budou na BOOMtv k vidění již začátkem února. Dalším vlastním pořadem bude Talk show Na výsluní, tady budeme zpovídat známé lidi, ale nejen ze šoubyznysu, ale prostě zajímavý lidi, který ve své profesi dosáhli úspěchu. Připravujeme i publicistický pořad o aktuálním dění v naší zemi. Těch pořadů je víc, ale neprozradíme ti hned všechno.
 • Uživatelské video
  Klasika a jistě nedílná součást internetové televize. Po zaregistrování máš více méně volnou ruku v umísťování svých videí do této sekce. Ale nejen to. Protože i my musíme platit účty a chceme vydělat nějakou kačku, potřebujeme prostor pro umístění reklam. Na to využijeme nejen bannerovou klasiku, ale i krátké 5ti vteřinové spoty před těmi nejlepšími home videi. Ale protože jsme lidi, chceme se s vámi o zisk podělit. Autor každého videa, které využijeme k reklamně našich partnerů obdrží honorář. Jaký se dozvíte brzy.

zdroj: http://net.boomtv.cz
[poll=5]

Komentáře (2)

 1. Kubi napsal:

  Zvlastni, jak se nazev blizi jiz existujici http://www.bo.cz/

 2. mirecekp napsal:

  Neřekl bych že se to tomu nějak blíží… a hlavně o „bo“ jsem nikdy neslyšel. Je to pro mě naprostá novinka a myslím, že ani jeden projekt se nedostane nad STREAM který drži pod palcem seznam a dokáže mu udělat publicitu.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.