Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Jakou cenu má nové CD Wohnout – Karton veverek?

T-music EDIT: 2.3. 11:00 : Karton veverek najdete na adrese http://www.t-music.cz/akce/wohnout-novy-album-a-novy-turne kde si také toto album můžete stáhnout… Hraje jim to dobře… doporučuji a nějakej ten oříšek jim pošlete…

Od dnešního dne si s měsíčním předstihem můžete koupit nové CD mé oblíbené kapely Wohnout. Toto CD bude oficiálně v prodeji na CD nosičích až v měsíci dubnu, ale již teď si ho můžete koupit na stránkách t-music. Na tom by ještě nebylo nic tak zajímavého. Zajímavý je inovativní nebo spíše pokusný styl prodeje, toto CD od Wohnoutů si totiž můžete koupit za cenu, jakou sami uznáte za vhodné.

Je to poprvé, co se česká kapela, respektive vydavatelé, rozhodli pro tento riskantní krok. Vzhledem k neustále se snižujícímu počtu prodávaných CD a jejich ceně tak  hledá t-music cestu, která by mohla být originálním východiskem a kompromisem mezi vydavatelem a příznivci skupiny.

Vyjít vstříc fanouškům se Wohnouti snažily už od svého vzniku před třinácti lety a nyní, pokračuje například sníženým vstupným na koncerty v menších městech. Není proto náhoda, že s možností určit si cenu, kterou jsou posluchači za nové album ochotni zaplatit, přichází právě Wohnout.

  • Cena je od 0 do 297 Kč za album, obdobně za jednotlivé písničky – platba probíhá pomocí Premium SMS
  • Skladby budou ve formátu MP3 a bez DRM

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.