Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Jsou diváci Stream.cz zvrhlí?

Plastické operace jsou novým diváckým hitem na Stream.cz, po úspěšné seriálové řadě Gynekologie I a II (které byly alespon z části vtipné když už nic jiného) je tu nový programový fenomén internetové televize Stream.cz, ovšem tentokrát podstatně horších kvalit.

Tentokrát Stream.cz vsadil na téma plastických operací online a podle návštěvnosti jednotlivých dílů je jasné, že přesně trefila divácký cíl. Plastiky těla jsou obsahem seriálu Sex-appeal na Stream.cz, kde je uživatelé internetu sledují už od ledna letošního roku. Ve čtrnáctidenních premiérových dílech tu odborníci z renomovaných pražských klinik dávají nahlédnout do přípravy a průběhu operací, které dříve zůstávaly decentně skryté. Jde o úpravy prsou, obličeje, uší nebo břišních partií, ale také třeba odstraňování mateřských znamének.

Největší pozornost návštěvníků (a to především díky rozsáhlé bannerové kampani například na serveru spolužáci.cz) získala plastiky prsou – tři verze dílu, který detailně popisuje přípravu a průběh zvětšení prsou shlédlo dohromady přes 1,26 milionu diváků. Nechápu důvod proč tato videa mají takovou sledovanost… O nevkusně umístěné reklamní kampani na serveru spolužáci, kde převážná většina návštěvníků je mladší 18 let nemluvě!

„U plastických operací, kde je hodně krve, děláme raději verze pro slabší povahy, kde není naturalisticky vidět celý průběh operace. Informačně je však stejně hodnotná, jako ´plná verze´,“ vysvětluje dramaturgyně Streamu Andrea Maloveczká.

[poll id=“22″]

Komentáře (5)

 1. Freezy napsal:

  stream = flash = nesnáším, mimo to, je to odporný bulvár a tohle je věc na kterou já nemám žaludek :-! z podobného důvodu nevedu ani tv :-!

 2. Maoran napsal:

  Neřekla bych, že diváci plastických operací jsou zvrhlí. Proč by také měli? Můžou být pobouření reklamní kampaní a nebo (podle mě) nepříliš povedenými videi, které spíše zařazují do skupinky „bulvár“ než „dokument“. Když se díváte na operaci srdce, taky si neříkáte, že je to nechutné, jenom sledujete, jak někdo někomu zachraňuje život. Plastická operace ale nikomu život nezachraňuje, proto ji spousta lidí odsuzuje, i když to je operace jako každá jiná. Stream má chytré lidi, trefili přesně to, co diváky zajímá.

 3. Já jsem zvrhlý. A stream.cz mě nudí.

 4. Puzzlinka napsal:

  Ona je zvrhlost a zvrhlost. Návštevníci Streamu nemusí být vyloženě zvrhlí, jen prostě zvědaví.

 5. Carl114 napsal:

  Stream je jen levná kopie YouTube.com. Nikdy jsem na něm nenašel video na urovni. Všechno co potřebuji najdu na YouTube. Kvalitní videa, server všechno. Můžete si přidávat videa do oblíbených, plánovat si odběry videí .. je toho hodně. Prostě kvalitní server. Stream.cz je proti tomu amatérská sr….

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.