Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Když něco nevím nechám si poradit

Také už jste poznali tu ohromnou sílu internetových fór? Dnes a denně naráží každý, mě nevyjímaje, na problémy se kterými si neví rady. Když jsem začínal s tvorbou webů (to už je pěkných pár let zpět) ta jsem byl na fóru JakPsatWeb téměř pořád… For takového typu je mnoho a z pravidla jsou obalena příbuznými tématy.

Jak člověk dospívá a studuje jiné obory, opouští jednooborová fora a vrhá se na jiná pro něj v tu chvíli aktuální. Z tohoto důvodu se mi líbí nápad internetové poradny poradte.cz, která není zaměřená jen na specifickou část nějakého oboru. Server poradte.cz je poradna určená pro všechny ve všech oborech.

Pokládat dotazy i na ně odpovídat můžou i neregistrovaní uživatelé, registrace samozřejmě přináší určité výhody. Server poradte.cz se svými bez mála 25 tisíci dotazů a odpovědí patří k těm větším na českém internetu. Co je snažší než si vzájemně radit. Ne každý ví všechno, ale zároveň dokáže poradit ostatním v jiném tématu. Tím se tento projekt liší a je unikátní na rozdíl od jiných poraden, které se zaměřují pouze na jednu oblast.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.