Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Kryštof připravil tour po vysokých školách

Jarní pokračování t-music tour nabídne netradiční koncerty skupiny Kryštof. T-music tour realizuje již několik let neobvyklá turné populárních českých hudebních kapel a interpretů. S Kryštofem však poprvé zavítá mimo klasickou klubovou scénu a navštíví v březnu sedm univerzit po celé republice. Vystoupení budou připravena speciálně pro vysokoškolskou půdu a jsou určena právě studentům.

Pro univerzitní auly a posluchárny nazkoušela skupina akustický program, který navazuje na nedávná vystoupení v divadlech, nicméně aranžérsky půjde o zcela nové zpracování. Tedy i ti, co akustický program slyšeli, se mohou těšit na něco nového. Jaké písně Kryštof zahrají, mohou ovlivnit i fanoušci sami 2. března přes online chat přímo s kapelou na stránkách t-music.

Prostor mezi písněmi bude věnován interaktivní komunikaci členů kapely se studenty, kteří budou moci hudebníkům klást otázky a konverzovat na témata, která si sami určí. Všechna vystoupení bude doprovázet velkoplošná projekce a studenti si odnesou řadu dalších bonusů jako např. vstupenku ve formě indexu, kam budou členové kapely podepisovat splnění předmětů. Dokonce může dojít ke vzájemnému zkoušení. Z každé zastávky šňůry a její přípravy také vznikne videozáznam, kterým bude provádět vždy jeden ze členů formace.

Termíny t-music Kryštof tour:

  • 17. 3. Vysoká škola báňská-Technická univerzita Ostrava
  • 18. 3. Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  • 19. 3. Vysoká škola ekonomická v Praze
  • 24. 3. Masarykova univerzita, Brno
  • 25. 3. Univerzita Hradec Králové
  • 26. 3. Univerzita Pardubice
  • 27. 3. Západočeská univerzita v Plzni

Více informací na www.t-music.cz/krystof. Zdroj t-press.cz.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.