Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Nová kariéra profesionálního vojáka

Nová kariéra profesionálního vojákaPo náborové kampani české policie, přichází na scénu českého internetu propagace armády České republiky. Je zřejmé, že i státní „podniky“ zjišťují kde se reklama vyplatí prosazovat. Je to tam, kde si ji přečte nejvíce lidí a v takovém případě již nějakou řadu měsíců jednoznačně vede internet před tištěnými médii.

Přesto když bych porovnával webovou prezentaci policie a armády jednoznačně vyhrává prezentace POLICIE ČR. Je jednoduchá poutavá a rychlá. To je vše co projekt armády s názvem „Nová kariéra profesionálního vojáka“ nemá. Načítání jednotlivých stránek je pomalé a již několikrát se mi zobrazila ERROR stránka. Celkově mi přijde tento web dost nepřehledný a chaotický. Text je na podkladových obrázkách špatně čitelný, a nějak postrádám ukončení webu, nějakou patičku nebo něco, co jasně označí konec stránky.  Můj názor je, že tato prezentace není dotažená do konce a prozatím to jsou vyhozené peníze.

Podobné články: POLICIE ČR propagační kampaň na internetu

Komentáře (7)

 1. jirik napsal:

  Tak ten web je velice neprofesionální. Špatně použité fonty, velice pomalý webhosting. Kdo to schválil ke spuštění, to se teda divím.

 2. Evča napsal:

  Teda já myslela, že máš jiné starosti, ohledně víza do Kanady, USA?

 3. mirecekp napsal:

  Neboj Evčo k armádě se nedám… nebo tedy aspoň teď to opravdu v plánu nemám…

 4. ris44 napsal:

  No a o tom to je :-D, promitani relevantnich info do prostoru :-), proste spatne webovky, potom policie zastavi dopravu kvuli kachnam a nakonec?… No prece dle nejsledovanejsi televize Tv Nova, A blbec nakonec.. Jen ten kdo se vzdava..

  P.S. Kdyz nevalcis, nemusis se vzdavat.. Valka neni val

 5. ris44 napsal:

  a co bude po naborove kampani armady české republiky? jsou jeste prestige-nejší složky? Tak počkám, vždyť stejně nemám na vybranou

 6. ris44 napsal:

  zdravotnictví – policie – armada – a nakonec? double DD again

 7. ris44 napsal:

  a venco furt se nepripojuj

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.