Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Nový český komunitní server

Najdi Si Mě nový komunitní server K včerejšímu svátku svatého Valentýnu proběhlo spuštění nového českého komunitního serveru NajdiSiMě.cz.

Ovšem teprve to bylo opravdu to „první spuštění“. A teprve je tento projekt ve stádiu BETA. Vše už funguje jak má, jen se dolazují poslední mouchy před spuštěním reklamní kampaně, které by jsme se mohli dočkat v následujícím měsíci.

Tento server nabízí svým uživatelům skvělé funkce v dynamickém prostředí webu. Mezi hlavní služby (funkce nebo možnosti) patří, jak už adresa a název serveru napovídá, seznamka nechybí fórum, blogy, foto-galerie, chat a to jak klasický písemnou formou, tak i video a audio chat, dále také sdílení videa a hudby. Uživatelé NajdisiMě.cz mohou zakládat fankluby i další skupiny.

NajdisiMě.cz je dostupný v českém jazyce a angličtině. V budoucnu přibude němčina a francouzština. „Tímto krokem chceme uživatelům portálu umožnit mezinárodní komunikaci, pohodlné spojení a možnost seznámení v mezinárodním měřítku prakticky bez bariér.“ Dodává jeden z provozovatelů Martin Slapnička.
Převážně anglickým překladem je možné konkurovat nejznámějším komunitním serverů jako například MySpace, Flickr nebo Facebook. Ovšem expanzi projektu NajdiSiMe.cz do zahraničí moc nevěřím a to převážně díky typicky českému názvu a české doméně. Ale z hlediska funkčnosti, propracovanosti a nabízeným možnostem to zase tolik nereálné není a věřím, že by server NajdisiMě.cz konkurence schopný byl.

Celá aplikace je dodaná Australskou společností BoonEx, která je specialistou na vytváření komunitních softwarů.

zdroj: TechZone.cz , NajdisiMě.cz

Komentáře (7)

 1. rushid napsal:

  Aplikace neni dodana, ale koupena za $99. Coz je samozrejme naprosto koser, jenom by bylo vhodne nemlzit.

 2. mirecekp napsal:

  Mlžením bych to nenazýval. A jestli ta aplikace stála 99$ nebo o pár nul vic na tom nesejde. Podstatná je kvalita a následný úspěch, či neúspěch.

 3. martin napsal:

  Děkujeme za recenzi nové služby. Je pravda, že web dokonalostí zatím ještě neoplývá, ale žádný start není bez chyby. Důležité je, že se nám drobné chybky daří dolaďovat velmi rychle a projevuje se to rychlém přírůstku uživatelů.

 4. martin napsal:

  Mimochodem za 99$ bychom toho moc neměli:-) vlastně jen kostru webu.. která je bez ostatních součástí k ničemu.. Celková cena se vyšplhala na 800$ (prozatím) a další výdaje jsou za úpravy na zakázku. Není to tak snadné, jak to asi na první pohled působí. (

 5. mirecekp napsal:

  to martin: Věřím že to není jednoduché a já osobně držím palce. takový jerpalové jsou dobří. Nikdy nezažili žádné starosti ohledně webu, natož portálu takového rozsahu… držím palce a nevzdávejte se ani po nevkusných a nemistných kritikách.. naopak se nechte vyburcovat k velkým výkonům.

 6. frank napsal:

  Opravdu vykon hodny metalu…
  nakopirovat aplikaci na webhosting dokaze i cvicena opice :))))

 7. Martin V napsal:

  Tak to jste fakt dobry, vyplaznout pp usd a rozjet projekt. Akorat trochu popiste, za co ste dali tech zbylych 700usd, jestli vas nekdo neokradl 🙂

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.