Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

O2 TV má 70 tisic zákazníků

O2 TVO2 vydala tiskovou zprávu ve které uvádí, že službu O2 TV již využívá 70 tisíc zákazníků. Zájem o digitální televizi O2 TV roste spolu s neustálým rozšiřováním programové nabídky a zkvalitňováním poskytovaných služeb.

„Služba O2 TV nabízí až 50 televizních kanálů v digitální kvalitě obrazu a zvuku, stovky filmů, dokumentů, 3D filmů, seriálů a pohádek spolu s dalšími jedinečnými službami na českém trhu placené televize. Rostoucí počet uživatelů O2 TV ukazuje, že zákazníci reagují na naši snahu nestále zlepšovat poskytované služby. Průběžně rozšiřujeme naši filmovou databázi Videotéky o nejnovější domácí i zahraniční tituly. Novinkou je také zařazení kanálu NOVA Cinema, který rozšíří už tak bohatou nabídku filmových kanálů,“ uvádí Matts Johansen, marketingový ředitel pro rezidentní segment společnosti Telefónica O2.

„O2 TV, také nově od poloviny prosince, nabízí v testovacím provozu plošné vysílání programu NOVA TV v kvalitě High Definition (HD), a rozšiřuje tak svůj již běžící zkušební provoz na dva programy. O2 TV nabízí již ve své nabídce plošné vysílání programu České televize v kvalitě High Definition (HD). Přechod k HD vysílání je jedním z nejaktuálnějších trendů poslední doby. Telefónica O2 zatím nabízí v HD kvalitě program ČT a nyní nově i NOVA TV a hodlá na další implementaci těchto technologií intenzivně pracovat,“ doplňuje tiskový mluvčí společnosti Martin Žabka.

Komentáře (1)

  1. nozinova napsal:

    mam dotaz, pouzivame televizi O2 a poridili jsme si ji proto, ze bude mozne
    pripojit dve a vice telvizoru, ale toto nejde proto se rozhodujeme, ze
    dame vypoved a pujdeme k jine spolecnosti, ktera tuto moznost umoznuje
    prosim odpovezte mi dekuji Nozinova Jitka

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.