Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

O2 TV rozšiřuje TV archiv o pořady TV Nova

TV archivPokud patříte mezi 70 tisíc lidí kteří vlastní O2 TV a zároveň patříte k fandům seriálů a publicistických pořadů TV Nova, pak pro vás mám dobrou zprávu.
Díky nově uzavřené dohodě mezi společnostmi Telefónica O2 a CET 21 se už nemusíte bát, že zmeškáte svůj oblíbený pořad. Nyní ho najdete v TV Archivu O2 TV až 7 dní zpětně. Jedná se konkrétně o tyto pořady:

Původní české seriály Domácí publicistika
Ulice Na vlastní oči
Ordinace v Růžové zahradě Občanské judo
Místo v životě II Rady ptáka Loskutáka
  Volejte Novu

Od začátku fungování služby O2 TV se snažíme pracovat na zkvalitnění služeb, které tato digitální televize nabízí. Jsme rádi, že díky spolupráci s CET 21 získají naši zákazníci také možnost shlédnout programy jako jsou populární seriály Ordinace v Růžové zahradě či Ulice nebo publicistický pořad Na vlastní oči v čase, který jim vyhovuje. S O2 TV jim teď už žádný z oblíbených pořadů TV Nova neuteče,“ uvedl Matts Johansen, ředitel pro marketing ve společnosti Telefónica O2.

Prostřednictvím služby TV Archiv jsou zákazníkům k dispozici vybrané pořady až 7 dní zpětně. Zmeškaný seriál, publicistický pořad či sportovní přenos mohou sledovat kdykoliv během následujícího týdne od odvysílání pořadu. V současné době mohou vstupovat do archivu programů ČT1, ČT2, Prima TV a nově také TV Nova.

Komentáře (1)

  1. Josef Čtvrtník napsal:

    Prosím o zprávu k mé otázce: jsem příjemcem Internetu po dobu necelého měsíce, proto mi nejsou ještě známé podmínky získávání TV pořadů z archivu. Platí se vyžádané programy z archivu např. ČT, popř. NOVA, anebo je tato služba zdarma? Rád bych si prohlédl některý ušlý program, ale obávám se abych si nezpůsobil nějaký problém. Za odpověď děkuji.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.