Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Programy přes které si přivydělávám

Tak jak jsem v minulém článku sliboval, přináším seznam programů přes které se snažím přivydělat si nějakou tu kačku.

Určitě tím nejhlavnějším je a bude Google AdSense. Tento v poslední době hodně rozšířený program naleznete jak na velkých webech s tisícovkou návštěv denně, tak i na tich menších jako je můj okolo 40 návštěv denně. V nastavení si vygenerujete skript, který jednoduše upravíte podle vašich potřeb a vložíte na web. Zisk se odvíjí samozřejmě od návštěvy a kliku na reklamu. Přesné ceny nejsou nikde řečeny, předpokládá se že každá reklama má jinou hodnotu, ale to již sami vidíte v administraci. Většinou se ceny pohybují okolo 1-2 kč za klik na reklamu (Googl to má dobře ošetřený. Nevěřte si, že si sami dokážete naklikat tisíce, dokonce ani deset korun – odhalí vás! )


Další ze způsobů jak si přivydělat je takov, že budete vyplňovat dotazníky, které vám zadají firmy, jenž se zabývají: Marketingovým výzkumem, průzkumem trhu a výzkumem veřejného mínění.
Já jsem členem v několika, doporučuji tyto:

(V obou se ceny pohybuji od 30 do 80 kč za dotazník, ale bohužel dotazník obdržíte v průměru jednou za dva měsíce, což není moc.)

A nakonec jednu novinku, kterou zkouším teprve něco málo přes týden. Eurobarre je to zajímaví systém co se reklamy týče. Jednoduše řečeno: Pronajmete horní proužek monitoru, kde vám bude běhat reklamní baner a za to vy dostanete zaplaceno. Podstatou není klikat, jen ho nechat na vás blikat. Jen výdělky asi nebudou nic moc, ale ještě nevím za krátkou dobu se to těžko hodnotí. můžete to ale vyzkoušet zde je registrační formulář (nutno dodat je to francouzsky, ale ovládání je intuitivní)

Takže dnes jsem vám představil tři základní druhy jak si vydělat. Určitě jich někdo znáte víc tak sem s nimi, podělte se jak si přivyděláváte…

Komentáře (4)

 1. scrand napsal:

  No ještě aby ti pak ten výdělek vyplatili 🙂 z toho Eurobarre. Takovejch systémů je plno(s reklamníma proužkama zabírající x procent z plochy) ale ještě jsem se nesetkal s tim že by vyplatily alespoň cent. BTW: při psaní komentáře zajíždí text pod ty bloky META a ten další blok pod ním.

 2. tomas napsal:

  Super, diky za tipy a co agloco nebo adbux to uz mas? kdyztak koukni na moje stranky http://www.jsemdoma.wz.cz a je tam vse na vydelek

 3. Shorty napsal:

  proc se nezobrazuji moje prispevky? to si kazdej sam autorizujes?

 4. mirecekp napsal:

  Ne neschvaluji si je…spam filtr ti je nepovolil a já mu to rozmlouvat nebudu… nelíbil se mu tvůj referer link

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.