Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Samsung rozšiřuje videotéku ve SMART TV !!

Tak tahle tisková zpráva mi udělala mimořádnou radost. Během zítřka by mi měla přijít Smart TV na kterou jsem hodně zvědavý právě díky online videotéce, která v ČR není moc rozšířená – nepočítám-li ty online videopůjčovny, které se neobejdou bez PC.

Smart TV by měli díky připojení k internetu čistě jen prostřednictvím nabídky v menu přejít do upravené nabídky filmů, které si uživatel může přehrát – o funkčnosti se rozepíšu více snad už brzo, hned jak si novou Smartku pěkně vyzkouším. Ti kteří mají tu možnost využívat O2 TV tak asi je tahle funkce nijak neuchvátí, ale já O2 TV viděl v praxi jen před několika lety když to byla novinka na INVEXU od té doby jsem to v praxi neviděl ani nevím jak moc je to oblíbené mezi uživateli… 

Úryvky z tiskové zprávy SAMSUNG

Online Videopůjčovna Topfun, kterou mohou exkluzivně využívat majitelé Samsung SMART TV, rozšiřuje svou nabídku filmů díky nové spolupráci s SPI International Polska.

Nyní on-line videopůjčovna Topfun nabízí více než 1 000 českých a zahraničních filmů všech žánrových kategorií. Kromě toho nabízí také několik nových 3D filmů, například Svět podle Prota, Asterix a Olympijské hry, Zastav se a nepřežiješ 1 a 2, Kurýr 3 nebo Sammyho dobrodružství. Začátkem roku je pak plánován poslední díl Harryho Pottera. Cena těchto filmů činí 89,- Kč.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.