Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Seznam email s neomezenou kapacitou

Email od SeznamuSpolečnost Seznam.cz provozující nejrozšířenější freemailovou schránku v české republice, dnes oznámila, že ruší limit 2 GB a bude nabízet neomezenou kapacitu schránky. Již od dnešního dne všem, kteří měli kapacitu schránky aktivovanou na 2GB zmizel ukazatel obsazeného místa a automaticky mají kapacitu neomezenou a pouze se v místech původního ukazatele zobrazuje informace o množství dat uložených ve schránce. Těm, kteří si od založení schránku nezvětšili a mají pouze velikost 10 MB zůstane kapacita nezměněna, dokud neodešlou aktivační SMS, stejně tomu bude i u nové založených schránek. 

Toto razantní zvětšení kapacity přinaší Seznam.cz jako vánoční dárek a přidává k tomu i PFko na rok 2009.

Email.cz PF2009

Komentáře (6)

 1. Freezy napsal:

  a kčemu mi to je dobré, když používát gmail? O:-) :DD

 2. stegy napsal:

  K niečomu to dobré je, ale ja radšej využívam vlastný mail. 😉

 3. habitat napsal:

  no pro tebe asi k nicemu 😉

 4. habitat napsal:

  kazdopadne je to pro uzivatele seznamackeho mailu dobra zprava. Ja osobne vyuzivam gmail take jako „zalohu“ nekterych dat. Momentalne jsem na 44% tedy 3,2GB :). Uz si ani nedokazu predstavit, ze bych musel promazavat mail, kvuli velikosti schranky

 5. QuickShare napsal:

  Se Seznam mailem jsem spokojený moc nebyl, prošlo tam hodně spamů, jeden čas byly časté výpadky a navíc absence IMAPu mi dost vadila (z důvodů čtyř míst, odkud jsem maily vyzvedával v poštovním klientovi). Po chvilce koketování s Gmailem jsem přešel na MobileMe, tedy schránku v rámci placeného balíku internetových služeb.

  Ovšem pro běžné uživatele je neomezeně jistě lákavý termín, navíc se mi zamlouvá, že se Seznam nebál opustit od bůhví kolika GB a přišel s tímto řešením, které do budoucna nebude muset dál řešit tak, jako uživatelé. Tím má u mě Seznam bod i přesto, že ho už nepoužívám.

 6. mirecekp napsal:

  to Freezy: Jistě že pokud máš gmail tak ti to je k ničemu, ale pro nás co používáme i seznamáckej email je to dobrá zpráva víš;)
  to habitat: Jo to věřím život je těžkej když musíš jednou za měsíc promazat emaily…
  to QuickShare: Se spamen na seznamu jsem jeden čas také hodně válčil, ovšem nyní mohu srovnávat s gmailem a jsme na tom dle mě stejně. IMAP by se hodil určitě to nepochybně, ale asi si ještě budem muset počkat, ale věřím že pro někoho to může být nepřekousnutelný problém a pro ty tady může být placená konkurence…

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.