Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Seznam říká poslední chybějící služba, já říkám další zbytečné stránky

Nejsem žádný velkolepý fanda Seznamu, ale vcelku spokojené (nakonec i po poupravené  změně designu se to dá) uživatel HP Seznamu (kde mám nastavené své oblíbené RSS zdroje) a emailu (který není mým primárním). Ale to co dnes představil seznam jako poslední chybějící službu mi přišlo jako hodně špatný vtip.

Nevím jestli to na mě tak působí díky zbytečně velkému zájmu blogerů a internetových médií, ale nové stránky www.jarmara.at neberu jako službu a už vůbec ne jako chybějící službu. Bude to jeden z mnoha webů o Cimermanovi, kterých je dost.

Možná je Seznam fulltext fakt tak špatný, že si začnou dělat i vlastní stránky pro nejhledanější fráze 🙂 no nevím, a proč ta doména .at? to už si vůbec neumím vysvětlit… Prostě je to divní, buďto se v Seznamu už kopou do … a neví co dělat nebo to bude mít hlubší podtext, který pochopíme snad v budoucnu. Při konkurenčním boji, který Seznam za poslední dobu zažívá s Googlem by měl vytahovat lepší karty z rukávů, nemyslíte?

Komentáře (4)

  1. Mickey napsal:

    Rozhodně souhlasim, taky jsem se těšil s čim seznam vyrukuje, ale tohle? to je teda síla 😀 to teda nevychytali – jak doménu, tak propagaci…

  2. honza napsal:

    ja v tom vidim hodne dobry cimrmanovsky vtip 🙂 trochu nadhledu nam vsem hodne moc chybi.. a proc domena .at? no vzdyt Cimrman zil za Rakouska-Uherska. Mne se to moc libi

  3. Honza2 napsal:

    Prostě geniální počin z dílny Cimrmanovy, člověk bez nadhledu to nemá šanci pochopit 🙂

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.