Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Stream.cz a jeho snaha o změnu

Stream.cz přišel dnes se změnou designu, od doby co Seznam.cz koupil Stream.cz je to již v řadě druhý razantnější redesign. Vývoj designu se mi líbí a čím dál více pozoruji, že stream.cz sleduji daleko více než dříve. Přijde mi, že vstupuje do podvědomí všem, čím dám tím více. Dříve byl Stream plný „nekoukatelného odpadu“, nyní pod taktovkou Seznamu je plný zajímavých pořadu.

Na Stream mě poprvé přivedla série videí „Pět dní stopem a bez koruny“ od dvojice, která si říkala/říká Noisebrothers a dá se říci, že dnes jsou již známí (ke slávě je to ještě velký skok). Ale nyní na Streamu sleduji archiv TV Prima, hlavně pořad Ano šéfe!, Nekecej! nebo nový seriál Přešlapy. Nově Stream začal spolupracovat s hudební stanicí Óčko a nabídne tak archiv pořadů jako je třeba inbox, frisbee nebo 5.element. Za sebe tak mohu říct, že co se obsahu týče je pro mě Stream.cz daleko zajímavější než YouTube, kde mohu sledovat v podstatě jen hudební videoklipy!

Docela se mi zamlouvá dávný sen ředitele Seznamu, který při koupi Streamu prohlásil, že by ze Streamu rád udělal plnohodnotnou internetovou televizi s vlastním obsahem. Vlastního obsahu je zde sice zatím méně, ale večer u Streamu, s pořady které si sám navolím, mohu trávit již nyní!

Komentáře (3)

 1. Tomáš Pučík napsal:

  Podlé mého Stream také stále stoupá. Na dementní videa tam člověk narazí stále, ale s tím admin udělat nic nemůže. Pořádů tam je velký dostatek a na hodně se rád podívám. Jen tak dále. 😀

 2. Nixien napsal:

  Na youtube mohu sledovat jen hudební videoklipy? Děláš si ze mě prd….? You tube je doménou, která obsahuje takové množství videí a takovou obrovskou škálu témat, že ani není možné s ním srovnávat českou stránku. Jako by si srovnával google s atlasem. Jinak souhlasím s vyšší kvalitou stream.cz, ale to srovnání mě trochu dorazilo:-)

  • mirecekp napsal:

   Ano já na youtubu mohu sledovat jen hudební videoklipy! Co jiného ti nabízí youtube? rádoby vtipné scénky? pubertální srandičky? ano občas je tam zajímavé PR video nebo představení produktu, ale každopádně ne nějaký seriál nebo pořad, který bych byl schopný sledovat s nějakou pravidelností.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.