Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

U:fon rozšiřujeme datové limity

U:fon Společnost Mobilkom spouští po tříměsíčním pilotním provozu naostro síť svého telekomunikačního operátora U:fon a od zítra spouští reklamní kampaň, kterou pro něj zajistila reklamní agentura McCann Erickson, a výrazně upravuje původní nabídku připojení k internetu. Jsem opravdu zvědaví jestli slibované kampaně v duchu bývalého vtipného Oskara bude náš nováček U:fon pokračovat.

Rozšiřujeme datové limity rychlého internetového připojení z dvou gigabajtů měsíčně na dva gigabajty za týden,“ vysvětluje marketingový ředitel Marek Sláčik.

Od podzimu nabídne firma také vysílačky, o které by podle U:fonu měly mít zájem především firmy.
Mobilní operátor se však z U:fonu ještě letos určitě nestane. Podle Bôrika se firma spíš zaměřuje na rozvoj sítě a pokrytí.

Telefonovat s námi mohou už téměř tři čtvrtiny obyvatel. Polovina populace Česka může využívat bezdrátové připojení k internetu,“ říká generální ředitel Mobilkomu Luboš Bôrik.

Operátor během prvních tří měsíců provozu získal bez reklamní kampaně 8300 zákazníků. Poměr mezi zájemci o internet a pevnou linku společnost neuvádí.

Uvidíme, jak se nadále bude „mobilní operátor“ U:fon vyvíjet. Jednoznačně budu přinášet další informace o meziplanetárním dění u U:fona.

Komentáře (2)

  1. banny napsal:

    No jen škoda že poplatek za zřízeni je 2999Kč na dobu určitou a 4999Kc na dobu neurčitou…no trochu vysoký částky

  2. mirecekp napsal:

    jo poplatek na zřízení je opravdu zatím dost vysoký, ale doufám, že se to bude vyvíjet k lepšímu tejně jako obávaný FUP… věřím že až naberou dostatečný počet zákazníků, tak se vše sleví.
    Prozatím je tam ale také problém v propojení mezi operátory… Takže z ufona se opravdu dovoláte kamkoli, ale ufonovi se zatím z českých mobilních linek ani z pevné nedovoláte. Na stránkách píšou, že je problém v ústřednách a na odstranění nedostatku se usilovně pracuje ( odhad nejdéle 2 měsíce)

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.