Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Vodafone bloguje

Děláme vlnyVodafone dnem 15. 11.2007 spustil blog pod názvem Děláme vlny. Tento blog najdete na adrese http://blog.vodafone.cz. Letošní rok byl trendem velkých firem, zřizovat blogy a zde uveřejňovat novinky z jejich činnosti. Mezi ty „největší blogery“ patří například Blog Google Česká republika a Seznam blog, například takový Ivo Lukačovič bloguje již od roku 2005.

Prozatím jsou na blogu témata:
Reklama – věřím že díky hodně pikantním a zábavným reklamám co vodafone má si tato kategorie najde nejvíce čtenářů.
Všehochuť – jednoznačně dosti výstižná kategorie
Web
– informace o tom co se děje nového na stránkách www.vodafone.cz

Komentáře (2)

  1. PeEn napsal:

    Celkem by mne zajimala ctenost takovychto blogu. Trebo u tohohle zminovaneho mi prijde, ze zrovna takhle velka firma by mohla mit vlastni videa sama u sebe a ne na YouTube, ale to uz je jejich boj – pro mne je to zatim rozhodne nezajimave. Narozdil od ILBlogu, ktery ale do tehle skupiny podle mne nepatri – to rozhodne NENI firemni blog seznamu 😉

  2. mirecekp napsal:

    Věřím, že si určitě čtenáře najde. A videa z YouTube mi nepřijdou nijak špatné, není to pro ně priorita tak proč si komplikovat život něčím složitým, když to jde jednoduše udělat přes YouTube, které to má již vychytané. A ohledně ILBlogu…netvrdil jsem že by to byl seznamácký blog… Čtěte pozorně ještě jednou 😉 dokonce zmiňuji Seznam blog..

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.