Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Zajímvá změna S-ranku

Tento víkend probíhal velký přepočet hodnotícího Seznamáckého algoritmu S-rank všem českým webů, jak dopadli vaše stránky? Můj S-rank se z 30 zvedl na 70, stále jsem se snažil všemožně optimalizovat pro seznam ale marně. Až tento víkend pro mě byl odměnou v podobě dvojnásobného (a kousek) zvýšení S-ranku. Ovšem dva týdny předtím mě naopak o 50% sesadil Googlovský PageRank, kdy z původního GPR 4 mě sesadil na GPR 2.

Zpět k samostatnému S-ranku. Mě osobně se S-rank po tomto víkendu zvedl na všech stránkách a všude o více než jen 10, co jsem dočetl na fórech tak převážná většina webů zaznamenala razantní posun, ať už dolů nebo nahoru, jen málo který web zůstal na stejné hodnotě. O úpravě S-ranku si můžete více přečíst v článku S-rank upravil algoritmus výpočtu. Jak dopadl váš web?

Komentáře (2)

  1. satoo napsal:

    Ranky jsou uplne irelevantni, nemaji zadny vyznam, zadny smysl – ani jedna pozice mych webu se nehla. Ani dopredu, ani dozadu. Pokud by mely ranky primy vliv na pozici, tak dobra, ale takhle? Smesne…

    • mirecekp napsal:

      Co je na tom směšného, ranky nemají (díky bohu) přímý vliv na poici, přesto ale nějaký vliv ano (možná jednu setinu možná desetinu záleží jak který vyhledávač). Bylo by dost nerelevantní kdyby pozice vyhledávání byla závislá jen na jednom faktoru!!

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.