Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Reklama na G2 studentské konto

Jsem velkým fandou reklam, které nejsou jen holým sdělením nějaké firmy, ale dokáží svým sdělením také pobavit a z dlouhodobého hlediska tvoří image společnosti. Dnes mě zaujala reklama, na kterou jsem narazil na serveru mediář.cz.

Možná jste tuhle reklamu už zaznamenali v TV, já tedy zatím ne a nedivil bych se pokud by se do televize ani nedostala. Za tohle video dávám Komerční bance palec nahorů.

Druhá verze už mě tolik nenadchla…možná některou ze čtenářek zaujme více.

Komentáře (3)

  1. Mickey napsal:

    souhlasim…taky mam rád reklamy, který pobaví – mě osobně strašně pobavila reklama na jeden obchod s fotoaparátama: http://www.youtube.com/watch?v=awq90APEVgw …to bych chtěl vidět v televizi :))

  2. Johnny napsal:

    Třeba to druhé video možná taky zaujme nějakého chlapce:) Mne konkretne pobavilo moc, poprvé jsem konkrétně tu druhou verzi, videl na Óčku a byl jsem opravdu potěšen, že se něco takového vůbec na českém reklamním trhu objevilo.

  3. veronika napsal:

    NESKUTEČNĚ TRAPNÁ REKLAMA!!!-„o prvním bankovním styku“..je mi líto všech dětí-co se na tohle musí dívat!!!a to i malých dětí??jste normální vůbec????..asi platí ,že špatná reklama-taky reklama-a to i pro banku

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.