Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Avatar 3D

Včera jsem se rozhoupal a po všech pochvalných komentářích a doporučení jsem šel na film Avatar. Vybrali jsme si film ve formátu 3D a myslím, že to byla dobrá volba. Od nejdražšího filmu jsem popravdě ani moc neočekával, spíše jsme šel na film, o kterém se hodně mluví. Popravdě jsem si ani nečetl o čem film Avatar je, informace, že film je od tvůrce velkolepého filmu Titanic mě také navnadila. Šel jsem tedy naslepo, na film o kterém jsem slyšel jen chválu.

Hned na úvod mě potěšil reklamní blok, který byl pozoruhodně krátký, vždy když jsem byl na filmu v kině tak to bylo to, co mě vadilo úplně nejvíc, Tentokrát reklamní blok nepřesáhl 10 minut, což oproti běžným 15-20 minutám byl úspěch.

Avatar 3D

Nejsem milovník sci-fi ani thrillerů, ale tenhle film byl prostě jinej, lepší, nejlepší. Spíše bych ho řadil mezi akční a dobrodružný. Film trval 2 a půl hodiny, ale nebyl čas přemýšlet jak dlouho už tam sedím, děj si mě dostal a film jsme hltal. Efekty nebyli nejlepší, z 3D se dá určitě vydolovat víc, ani děj nebyl nejlepší co jsem kdy vyděl, ale jako celek mě film Avatar v podání 3D obrazu hodně nadchl! Všem, kteří tento film ještě neviděli tak ho vřele doporučuji a pokud se budete rozhodovat zda 2D nebo 3D – nešetřete a jděte na 3D, stojí to za to! O ději vám vyprávět nebudu, nechci vás připravit o překvapení, pokud vás film Avatar zaujal a chtěli by jste se dozvědět více informací navštivte CSFD.

Avatar: The Game lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.