Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Flashforward – další seriál, který si mě získal

flashforward-logoFLASHFORWARD je další seriál, který si získal mojí pozornost, získal si ji natolik, že již týden mám rozepsáno několik článků, ale bohužel mi nezbývá dost volného času, abych je mohl konečně dopsat a odpublikovat. FlashForward je zbrusu nový (teprve byl odvysílaný 5 díl) seriál televizní stanice ABC.

Seriál FlashForward (někdo uvádí název s mezerou, tedy Flash Forward) je sci-fi seriál, který by se dal přirovnat k seriálu Lost, právě seriál Lost jím má být nahrazen. Hlavní zápletka FlashForwardu spočívá v záhadné události, kdy všichni lidé na celém světě upadnou do bezvědomí na 137 vteřin. Během této doby nahlídnou do své budoucnosti a to přesně do doby za 6 měsíců. Když se proberou, všude kolem panuje zmatek a začíná skládání mozaiky.

FlashForward

Pokud vám vadí titulky tak se můžete těšit, protože české AXN bude vysílat tento super seriál pod názvem „Vzpomínka na budoucnost“ s českým dabingem. První díl bude zařazen do vysílání 16. listopadu od 21:00, každý nový díl bude poté vždy v pondělí.

Ještě přidám odkazy:

Komentáře (11)

 1. ondrakub napsal:

  seriál se na AXN začíná vysílat až 16.11. v pondělí v 21:00

 2. habitat napsal:

  Je to výborný seriál. I přesto, že ho v US sleduje poměrně dost lidí (naposled jsem se dočetl číslo 14 mil) není jisté, že bude další sezóna. Doufejme, že ty čísla ještě povyskočí a producenti nám předloží další série :), stejně dobré jako v případě LOSTů.

  Na seriál jsem narazil při prohlížení LOST webu, kde jsem narazila na odkaz http://edna.cz/flashforward. Podle mého web, kde najdete nejvíc informací o seriálu 😉

 3. Staník napsal:

  Osobně se dívám téměř na cokoliv, ale tohle mě nechytlo. Nějak to hlavním hercům nebaštím, ale těm co se líbí „seriál“ lost, určitě se bude líbit i Flashforward.

 4. Matěj Černý napsal:

  Hmm tak jak jsem se obával, musel jsem to sjet na jeden zátah :-/

 5. Miridia napsal:

  hmmm goood inspiration!

 6. Miridia napsal:

  a co takhle seriál 4400?

 7. Miridia napsal:

  jen podnět, mě ten seriál zaujal stejně jako LOSTi, jen, že to není takové surreal šílenství jako u těch Lostů. Simple story se zamotanou zápletkou. Na Flashforward se kouknu rád, co je to zač – díky!. Ještě jedna věc, nevyměníme odkazy, myslím, že máme blogy se stejnými tématy. J.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.