Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

HIMYM pokračuje 7. sérií

Včera byla odvysílány první dva díly již 7. série seriálu How I met Your Mother, zájem o tento seriál je fakt neskutečný, včera dokonce spadl server himym.cz, z důvodu velkého zájmu o titulky, který pro tento seriál připravuje od samého počátku, za což já osobně moc děkuji!


Když jsem seriál HIMYM skoro před 4 roky začal sledovat, byl jsem unešenej. Bylo to nabitý vtipama, ale při poslední sérii už to začalo upadat a nemohu říct, že všechny díly byly Legen… (wait for it) … dary, zato o prvních 3 sériích to říct mohu, nebyl díl, který by nestál za to. Doufám, že už se v 7 sérii dozvíme, kdo je matkou Tedových dětí a pokud ne tak ten seriál bude nějak kulantně zakončen, abych ho nemusel přestat sledovat z důvodu upadající kvality což bych fakt nerad!

Tak hurá do toho, kdo tenhle seriál ještě neznáte, doporučuji začít sledovat, pro fandy připomínám, že od příštího týdne vychází každé úterý nový díl, první týden byl výjimečný se dvěma díly najednou. A v pátek 23. září začne i můj druhý oblíbený seriál The Big Bang Theory taktéž se dvěma díly najednou a další díly budou následovat vždy v pátek.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.