Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Muži na stromech

Už dlouho jsem Mirkovi na blog nic nenapsal. Asi to je tím že se moc věnuji seriálům a tak nějak mě nezbývá čas na to ostatní. Proto bych chtěl pro změnu napsat o jednom seriálu, který mě v poslední době dost zaujal. Jde o seriál muži na stromech dost podivný název, ale hned v prvním dílu se dozvíte proč muži na stromech. Nejedná se o žádný sitcom, ale o klasický seriál a to bylo právě to co mě chytlo, protože Men in trees, jak zní anglický název se odehrává na malém městečku Elmo na ALJAŠCE. Jelikož jsem v tomto Americkém státě strávil loňské léto a mám na Aljašku jenom pěkné vzpomínky, dost mě potěšilo, že se tam mohu alespoň prostřednictvím obrazovky znovu podívat.
Seriál začíná poměrně jednoduše New Yorská spisovatelka jež se nazývá odbornicí na vztahy, přilétá na aljašku dělat přednášku o vztazích. Ihned po příletu se však dozvídá, že ji její snoubenec podvádí, ihned vyhledá místní bar, kde se pořádně opije. Ale také Aljaška ji v mnohém překvapí. Především je šokována počtem mužů. Marin, jak se spisovatelka jmenuje, je zvyklá přednášet především pro ženy, ale když vstoupí do místního sálu (trochu pod parou), objeví se před ní asi padesátka mužů, kteří se chtějí dovědět, jak získat v Elmu nějakou ženu.

muzi na stromechMarin je dost vyvedena z míry za což, může i dávka alkoholu, a začne mužům sobecky nadávat. Když se druhý den po opici probudí všeho lituje. Lituje toho že byla nepříjemná na Aljašské chlapi, a hlavně zjišťuje, že zmeškala letadlo zpět do států. Ale uvědomuje si, že vlastně do států nechce, protože ji tam nečeká nic na co by se měla těšit. A tak se Maryn rozhodne na Aljašce nějaký čas zůstat. Velmi brzy se zde zamiluje do místního biologa Jacka, a chce zde zůstat natrvalo, ale na to už se podívejte sami.
Myslím, že se seriál může líbit i těm kdo na Aljšce nebyli. Je hezké sledovat jak holka z New Yorku bojuje s životem v divočině v lodičkách a oblečení od Armaniho, bez fitness center a solárií.

Více na informací naleznete na webu www.muzinastromech.cz a anglicky na webu abc.

Komentáře (4)

 1. Y napsal:

  Aljašské chlapY

 2. mirecekp napsal:

  Milej zlatej „Y“ nesnaž se opravovat někoho kdo si je jistý a doplň si mezeru ve vzdělání!

 3. cARLOS- napsal:

  Aljašské chlapy jako pány! Zas tak jistej bych si nebyl Mírovo kamaráde ;D

 4. Nelanie napsal:

  pánové…pánové…když už se hádáte o to I/Y…je sice tvrdý…ale ani Y ani Carlos by si něměli moc vyskakovat, když oba napíšou aljašské s velkým A :-D…
  ale jinak jsem ráda, že Vašík zmiňuje můj oblíbený seriál, kvůli kterému vypadám každé úterý tak strašně nevyspale…:)

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.