Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

The Big Bang Theory

The Big Bang TheoryThe Big Bang Theory je jedním z nejnovějších seriálů americké televizní společnosti CBS. Tento seriál si mě dostal ihned prvním dílem, bál jsem se, že laťka je nastavená příliš vysoko, ale TBBT (tak se zkracuje The Big Bang Teory) vysokou kvalitu sitcomu udržuje každým dílem. Hlavními hrdiny jsou dva vědci (fyzikové) Leonard a Sheldon, kteří spolu bydlí v jednom bytě. Tito dva jsou typickými vědci s ohromnou dávkou inteligence, která ovšem není použitelná pro „normální život“. To ihned zjistí jejich nová sousedka, krásná Penny, která se právě přistěhuje. Leonard se do Penny zamiluje na první pohled. A tak začíná jeho neustálý boj o její pozornost, který je propleten spoustou příběhů a vtipných gegů.

Tento seriál určitě stojí za vaší pozornost, pokud se vám líbil seriál Partička IT, tak tohle se vám bude líbit o to víc. A pokud jste právě seriál Partička IT odsuzovali jako pubertální seriál, poznáte opravdu dokonalý sitcom, který stojí za vaší chvilku volného času.

Více informací o tomto úžasném seriálu najdete na stránkách CBS nebo na českých fan stránkách www.big-bang-theory.cz.

Komentáře (4)

 1. fremy napsal:

  Super seriál. Zatím jsem u 9 dílu, ale hltám to jedním dechem.

 2. mirecekp napsal:

  Jelikož ty díly mají lehce přes 20 minut, není problém udělat si příjemné odpoledne všemi doposud odvysílanými díly 🙂 … Jak říkáš tak i já hltám a hltám a hlavně čekám na další a další díly

 3. jarek napsal:

  chci upozornit že je v tomhle seriálu využíváno podprahového vnímání… např v hned úvodu

 4. fremy napsal:

  2jarek: a naznačíš trochu s ukázkami? třeba někde na blogu?

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.