Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Aktivujte si tarif T-Mobile přes e-shop a dostanete mobil zdarma

T-MobileChystáte si aktivovat nový tarif z nabídky T-Mobile nebo přejít z twist karty na paušál? Pak právě teď je na to ta pravá chvíle. T-Mobile naděluje všem, kteří si aktivují nový tarif nebo přejdou z karty, nový mobilní telefon, podmínkou je provést aktivaci pomocí e-shopu. U tarifů aktivovaných přes e-shop i nadále zůstává 20% sleva na paušál po dobu šesti měsíců.

Samsung C140Již od 14. dubna zákazníci ke každé nové aktivaci tarifu přes elektronický obchod T-Mobile obdrží zdarma mobilní telefon Samsung C140 (na obrázku). Stejnou odměnu získají také v případě, pokud prostřednictvím e-shopu převedou svoji Twist kartu na tarif, nebo pokud si zde objednají přenos svého telefonního čísla od konkurence a aktivaci tarifu u T-Mobile. Nebojte já v plánu přejít nemám, kdo by od Vodafone utíkal, ale třeba se najde nějaký pomatený zákazník O2.

Telefon Samsung C140 lze zdarma získat pouze při objednávce přes e-shop T-Mobile. Je poskytován k novým aktivacím všech tarifů z nabídky, s výjimkou datových (Internet Basic, Internet Standard a Internet Premium) a Happy Partner. Nabídka se také nevztahuje na nákup balíčků HIT. Akce běží pouze do vyčerpání zásob či do odvolání.

zdroj: T-Mobile

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.