Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Co to kuje U:fon ?

U:fonDnešním dnem je spuštěna aktivní nabídka mobilního operátora Telefonica O2 a jeho nových neonových tarifů, které byli představeny v minulém týdnu.

Že to bude revoluce pro české operátory, jsem psal již v minulém článku, ale že přijde takováhle rychlá odezva jsem opravdu nečekal. Překvapující je navíc to, že prvním kdo na tento krok zareagoval je nejmladší na českém trhu mobilní komunikace u nás a tím je U:fon.

Jestli tomu tak bude opravdu nemohu tvrdit na 100%, ovšem při dnešním procházení registru ochranných známek, jsem narazil na čtveřici nově zaregistrovaných sloganů:

 • U:FONŮV NONSTOP MOBIL ZA 300
 • U:FONŮV NONSTOP MOBIL ZA NULA
 • U:FONŮV NONSTOP MOBIL ZA 100
 • U:FONŮV NONSTOP MOBIL ZA 600 RODINA

Podle názvu zaregistrovaných sloganů, se dá očekávat jednak příchod „mobilů“ do nabídky U:fona a také konečně konkurence schopný mobilní tarif. A pokud bude tarif odpovídat názvu, možná se jednou opravdu dostaneme k tomu non-stop volání za jednorázovou cenu, která snad nebude jen pro podnikatele.

Komentáře (4)

 1. Evča napsal:

  Beru: U:FONŮV NONSTOP MOBIL ZA NULA.. 😉

 2. mirecekp napsal:

  🙂 jo tak to bych se taky rád přidal… teď jen co pod touto nabídkou bude ukryto…snad nebudeme muset čekat moc dlouho než se to dostane na světlo světa.

 3. yAku napsal:

  Ja myslim, že je to jedno. Když přišel u:fon a jeho „fofr“ net, tak byl první půl rok své existence skutečně c00l, ale pak vzrostl počet uživatelů na 100+ a z u:fona se stal naprosto nepoužitelný provider, stejně jako ostatní. Jestli přijde s nečím novým, tak mu dávám meěsíc. Jsme v ČR, snad nečekáte něco pro obyčejné lidi výhodného? 🙂

 4. mirecekp napsal:

  yEku to sice máš pravdu, fofr internet se nějak dvakrát nepovedl, ale věřím že půjdou za svým cílem. A tím prvotním cílem byli mobilní vysílačky, které nahradí klasické mobily. Tak doufejme že se i tady v čechách dočkáme něčeho výhodného pro koncové zákazníky.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.