Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Další 2 CD na T-music si mužete stáhnout za libovolnou cenu.

T-music Před půl rokem přišel T-mobile s jeho T-music s malou revolucí, když nabídl CD od kapely Wohnout ke stažení zdarma (čti za cenu, kterou určí uživatelé, počínaje 0,- Kč). Akce měla obrovský ohlas a nakonec kapela prodala více CD a vydělala na prodeji daleko více než v běžném prodeji.

Nyní přichází se stejnou nabídkou, cenu si budou moci opět určit uživatelé. Tentokrát s kapelami Vypsaná fixa a Horkýže Slíže. Hudební portál t-music nabídne ke stažení nová alba obou skupin. Desky budou k dispozici za cenu, kterou si kapely podle fanoušků za svá alba zaslouží. Ve svém mobilním telefonu tak příznivci mohou mít žhavé hudební novinky, a to až o měsíc dřív, než se dostanou na pulty obchodů.

  • Album Klenot od Vypsané fiXy vyjde již 9. 9. 2009 přesně v 9:09. Fanoušci se tak ke Klenotu dostanou o více než měsíc dříve, než se objeví na pultech kamenných obchodů. Fyzické CD totiž bude v prodeji na pultech až od 10. října.
  • Album 54 dole hlavou od kapely Horkýže Slíže bude na t-music.cz k dispozici 1. října, v lisované verzi se objeví až 21. října.

Komentáře (2)

  1. mirecekp napsal:

    Tak jsem si už stáhl 2 písničky a ohodnotil jsem je cenou 10Kč, bur za sing je podle mě takové rozumné minimum. Kolik jsi zaplatil ty, pokud jsi tedy stahoval a platil?

    ještě dodám přímí link pro Vypsanou Fixu http://www.t-music.cz/special/vypsana-fixa/

  2. Tomáš Pučík napsal:

    Myslím že je jen dobře, že se alespoň nějaké kapely trochu přizpůsobují době a také zjistí, že se jim to vyplatí. Třeba se to uchytí ve větším měřítku…

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.