Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Já chci taky Nokii Lumia…

Už od oficiálního uvedení Nokie Lumia, které bylo ještě před koncem roku zatím všude čtu jen samé chvály. Když Nokii začal chválit Radek Hulán tak mé nadšení drobet ochladlo, protože to co chválí on je dle mého názoru hlavně dobře zaplacená dlouhodobá reklamní kampaň Microsoftu. Jedinou negativní recenzi na Nokii Lumia jsem zaznamenal dnes poprvé.

Jenže chvála se tak nějak line z každého statusu na Facebooku, každého druhého blogu, recenze či tweetu. Sám jsme na Nokii zanevřel několik let zpět, kdy nejen podle mě zaspala dobu. A jak to tak čtu Windows Phone 7 asi bude pro Nokii pěkné nakopnutí a třeba zase bude Nokia synonymem pro kvalitní mobilní telefon (no nevím :)). Sám nyní používám HTC Wildfire S, ale díky reklamní agentuře Ogilvy mám často k dispozici nové modely smartphonů od Samsungu, které jsou pro mě jedničkou na trhu žádný iPhone nebo SonyEricsson na Samsung zatím nemají a za tohle tvrzení nejsem placený, naopak jsme rád pokud dostanu nové zařízení vůbec zdarma na zkoušku!

To je výzva pro Nokia ČR – půjčte mi Lumii a přesvědčte mě, že Nokii dokáže konkurovat Samsungu a Windows Phone 7 ohrozí Android.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.