Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

LG KF310 cena/kvalita v dnešní době vyhrává

Vodafone mě opět obdaroval testovacím telefonem, a proto vám přináším další recenzi telefonu. Tentokrát jsem si z Vodafone nabídky vybral telefon značky LG konkrétně LG KF310.
Tento telefon spadá do nižší třídy, na první pohled byste tento telefon považovali, stejně jako já, za telefon daleko vyšší třídy. Telefon má vysouvací tělo, které je poměrně dobře zpracováno. Zdá se být pevné, ale jak telefon bude vypadat po roce používání, to je věc druhá. Ale tak už to chodí, kdykoliv bude nějaký díl telefonu pohyblivý, ať už vysouvací tělo nebo kloub na „véčku“, vždy se dá nějaké to „viklání“ očekávat.
Cena tohoto telefonu, která je pod tři tisíce napovídá, že nemůžeme počítat s WiFi, GPS ani se zázračným fotoaparátem.

Telefony takového ražení, přinášejí spíše jednoduchost, většinou také odolnost materiálu a v neposlední řadě větší výdrž baterie. Tak tomu je i u tohoto modelu LG KF310. Jednu z věcí, které bych tomuto modelu mohl vytknout je dle mě naprosto neintuitivní menu. Nevím, zda je to tím, že jsem zvyklý na telefony značky nokia, ale tento model od LG mi naprosto vůbec, co se ovládání týče, nevyhovoval. Naopak se mi zamlouvala již zmiňovaná výdrž baterie, která dosahoval při poctivém používání pěti dnů. Zajímavě také vypadal, dnes již standardní, MP3 přehrávač.

Co nám tento skromný telefon za jeho nízkou cenu nabízí:

 • Vestavěný fotoaparát 2 MPIX
 • Bluetooth
 • slot na microSD kartu
 • GPRS a EDGE

Komentáře (3)

 1. Petr napsal:

  Mám tenhle telefon a menu je naprosto super…jednoduchý a přehledný….nejhorší ovládání a menu má na trhu Nokia…to je taková hrůza se v tom orientovat…je mi z nich na blití…

  • astra napsal:

   Mám Nokia2630, má foťák jen 0,3Mpx, avšak velmi kvalitní snímky a celkově jsem spokojená – jenže už ho mám dlouho a je dost ošoupaný, tak jsem si koupila SonyEricsson T303 výsuvný a ten má foťák 1,3Mpx-snímky jsou oproti Nokii mizerné, tenhle mobil má jen pěkný vzhled a dobrou muziku (rádio), je bez slotu na paměťové karty a vnitřní paměť má pouze 8MB. Pěkně jsem se napálila, fotky pořizované v místnosti jsou tmavé a zbarvené do zelené barvy, nepomáhá ani přepnutí na noční režim. Tak jsem si koupila ještě výsuvný LG KF310 a ten je fakt SKVĚLÝ !! Dobrá výdrž baterií, pěkné snímky z 2Mpx foťáku, slot na paměťovou kartu, všechny potřebné funkce k disposici – stačí si jen zvyknout na jiné ovládání, ale pro hračičky je to hračka…

   • Jirka napsal:

    je vidět že pisatel recenze je zapřísáhlý nokiák:

    „Jednu z věcí, které bych tomuto modelu mohl vytknout je dle mě naprosto neintuitivní menu. Nevím, zda je to tím, že jsem zvyklý na telefony značky nokia, ale tento model od LG mi naprosto vůbec, co se ovládání týče, nevyhovovala“

    jestli pisateli nevyhovuje maticové rozložení menu, tak si to lze přepnou do seznamu jako používa nokia, ale na to zrejme respondent nepřišl nebo nechtěl přijít 🙂 , mimochodem nokia již také používá maticové menu.

    Já osobně toto LG mám jsem s ním spokojený. Měl jsem zatím na užívání cca 50 telefonů různých výrobců a můžu říci že, to co nabízí LG v této cenové kategorii, tak to nokia nabízí ve vyšší cenové kategorii, většinou tak o dvě třídy.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.