Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Mezinárodní filmový festival pod záštitou Vodafone

VodafoneVodafone se stal hlavním partnerem 43. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který se bude konat v období od 4. do 12. července 2008. Vyjma finanční podpory samotného festivalu a společné komunikační kampaně připravuje Vodafone pro festivalové návštěvníky sousty zajímavostí, novinek a aktivit, které nejen zákazníkům zpříjemní celý festival.

Rezervační systém
Vodafone nabídne všem festivalovým návštěvníkům možnost rezervovat filmovou vstupenku zasláním SMS zprávy nebo přímo v mobilním telefonu na portálu Vodafone live! Minulý rok si takto zarezervovalo vstupenku více než 74 000 festivalových návštěvníků.

Fér klub
Oblíbený Fér klub se opět bude nacházet v prostoru Lázní 1 a zatímco přes den bude fungovat jako internetová kavárna, večery budou ve znamení koncertů a party, které loni navštívilo 15 000 návštěvníků.

Vodafone hotel
Zákazníci Vodafonu budou moci využít možnost festivalového ubytování zdarma ve Vodafone hotelu. V loňském roce této možnosti využilo 2 600 zákazníků.

Vodafone bus
Kyvadlovou dopravu mezi Prahou a Karlovými Vary budou zajišťovat dva Vodafone busy, které budou pro naše zákazníky zdarma.

Web a portál Vodafone live!
Na webových stránkách www.varyjinak.cz (Webová stránka bude spuštěna ve středu 16. dubna.) a v rámci festivalové sekce na portálu Vodafone live! získají festivaloví návštěvníci veškeré informace o aktivitách Vodafonu v rámci festivalu, včetně možnosti zarezervovat si vstupenky nebo ubytování ve Vodafone hotelu.

Zdroj: www.vodafone.cz

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.