Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Nákup nového mobilu

Jelikož mi před týden nějaký dobrák ukradl ani ne půl roku starý telefon musím se poohlídnout po jiném kousku. Do teď jsem používal dotykový mobilní telefon a moc spokojený jsem s ním nebyl, ale ne že bych zanevřel na dotykové telefony, jen jsem přehodnotil situaci a než levný dotykový tak to radši klasický mobilní telefon s klávesnicí.

Takže nyní projíždím eshopy s mobilními telefony a vybírám si to pravé pro mě. Bohužel jsme dost náročný a nejraději bych chtěl za pár korun TOP novinku na trhu s mobily. To ovšem nejde a tak hledám kompromis mezi cenou a kvalitou. Jednoznačně jsme rozhodnutý, že si protentokrát vyberu telefon s klasický tělem, bez dotykového displeje. Jak jsem již psal, dotykové displeje mám rád, ale bohužel se nepohybují kvalitní modely v cenové relaci, za kterou bych si telefon rád pořídil (do 4tisíc). S levným dotykovým displejem jsem nebyl moc spokojen, půl roku jsem měl Samsung Star, který v té době stál necelé 3 tisíce a dost mě zklamal. Pokud bych se nebál přidat ještě nějakou korunu, asi bych si vybral model Nokia 5530 XPressMusic. Ovšem nechci překročit hranici 4 tisíc a tak se musím podívat po něčem „obyčejnějším“.

Z telefonů s klasickým tělem se mi pasují nejvíce Nokie, je to přeci jenom klasika a pokud to nebude levná hračka za 7 korun tak to jsou i solidní držáci. Chvilku jsem uvažoval i o výsuvném těle, ale při mém používání telefonu, by asi moc dlouho posuvný mechanizmus nevydržel!

Předběžně jsem si v eshopu http://mobily.elektrosvet.cz vybral model Nokia 3720, který pro běžné úkony dostačuje a splňuje má kritéria. Ale osobně si potřebuji telefon prvně osahat než mohu říct konečný verdikt. Žádný mobil bych naslepo bez hmatatelného seznámení s tělem nikdy nekoupil.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.