Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Nový tarif od U:FONA – Fofr internet v mobilu!

U:fon dnes představil nový mobilní tarif Za 600 Datafon, který kombinuje mobilní tarif Za 300 a vysokorychlostní mobilní Fofr internet, to vše zabalené do jednoho měsíčního paušálu za 600 Kč vč. DPH. S tímto novým tarifem U:fon zároveň uvádí na trh nový, plně vybavený slide telefon Ubiquam U300 za částku od 1000 Kč. Přístroj je kombinací klasického mobilního telefonu a vysokorychlostního datového modemu.

Samotný internet je možné využívat buď prostřednictvím integrovaného Wap 2.0 prohlížeče Netfront pro základní prohlížení webových stránek, který je součástí telefonu Ubiquam U300, nebo propojením s PC prostřednictvím datového kabelu či pomocí bluetooth (přenosem přes bluetooth max. 500 kbit/s).

Ubiquam U300
Rozměry: 99x48x24,1mm
Tělo: Vysouvací
Hmotnost: 115g
Display: 176×220 bodů, 260000 barev p
Polyfonní melodie: 72 tónů
Baterie: 1000 mAh Li-Polymer, až 200 min. hovoru, 160 hod. v pohotovostním režimu
Kamera: 1.3 Mpix (foto, video)
MP3, kalendář, budík, kalkulačka

Komentáře (4)

 1. travi napsal:

  Nemít už jeden telefon a nemít připojení k intenetu, tak bych o tom i vážně uvažoval… Takhle je to jen pro opravdové nadšence co chtějí (potřebují) „rychlý“ internet v mobilu.

 2. mirecekp napsal:

  Mě nejvíce vadí to, že si nemohu sám vybrat mobil který chci, ale jen jejich zůženouo nabídku a myslím si že to není jen můj problém… Kdybych mohl použít telefon který mám tak jsem asi už také u u:fona nebo ho alespon už zkouším…

 3. jogín z prahy napsal:

  Mě to vadí taky, kdybych mohl mít jinej přístroj tak do toho jdu hned…

 4. Mazlík napsal:

  Jsem zvědavý, kdo si koupí ten „mobil“.
  Jo… kdyby mi Ufon umožnil se připojit na internet z mého nynějšího telefonu (smartfone HP), neceknu ani slovo. Jenže technicky je to nemožné a kupovat si další přístroj, který je jen *only for ufon* a nikde jinde ho nepoužiju?

  Ufona beru jako dobrého mobilního poskytovatele internetu, ale na mobily a s nimi spojené telefonování by imho neměl hrabat 🙂

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.