Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Samsung Galaxy S – jednička na trhu

Téměř půl roku vyžívám telefonu Samsungu Galaxy S a občas jsem ještě překvapen tím, co mi i tak „starý“ telefon je stále schopen oproti nejnovějšm modelům nabídnout.

Měl jsem možnost porovnávat se Samsungem Omnia, iPhonem 4 i s novými HTC. Vždy jsem ale našel neduhy, který mě od konkurence odvracel zpět k preciznímu a výkonnému Galaxy S v kombinaci s všemocným Google, tedy hlavně s jeho mobilním OS Android.

Preciznost a kvalitu mobilních telefonů od Samsungu potvrdil i Google, který vyvinul druhou generaci svého Nexusu právě se společností Samsung. Druhý mobil od Googlu tak nese označení Nexus S, který by teoreticky prvenství Samsungu Galaxy S mohl ohrozit, a to hlavně z důvodu značky Google, která je pro mnohé IT a mobilní fanatiky značkou číslo jedna a velkou modlou.

Mě osobně se samotný Nexus S moc designové nelíbí, ale o to více se těším na druhou generaci Galaxy S, které se dle oficiálního promovidea dočkáme 13. února na Barcelonském veletrhu mobilních telefonů.

O kvalitě a oblíbenosti Galaxy S také může vypovídat 10 milionů prodaných kusů tohoto zařízení. Věřím, že jeho druhá verze pokud vychytá drobné mouchy (např chybějící přisvícení fotoaparátu) a přijde s ještě kvalitnějším hardwarem tak bude ještě prodávanějším a oblíbenějším kouskem od Samsungu.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.