Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Student extra nabito

Vodafone 226 a dárek batohDlouho očekávaný tarif od Vodafonu pro studenty díru do světa neudělá. Někde Vodafone dělá revoluce a někde jen lehce okoření tarif jako například zde.

Včera představil Vodafone balíček pro studenty: Student extra nabito , ovšem tentokrát své „neomezené možnosti“ dosti omezil.

Balíček Student extra nabito je určený pro studenty ve věku 15 až 26 let, který se prokáží dokladem o studiu a používají tarif Nabito 119.
S použitím balíčku Student extra nabito se hodnota tarifu zvedne o 50% z 119 Kč na 179 Kč (včetně DPH). Tato nabídka je určitě na první pohled pěkná, ale srovnám-li to cenou za minutu hovoru u tarifu Nabito 350, který používám je to poměrně zanedbatelné v případě, že měsíčně provolávám okolo 400 až 500 Kč. A vím dobře že převážná většina studentů, kteří jsou v mém věku ( 18 – 22 let ) provolávají kolikrát i daleko větší částky a pro ty je tento OMEZENÝ balíček dosti nevhodný !!

S balíčkem Student extra nabito se dají kombinovat všechny balíčky jako se tarifem Nabito 119 pro který je tento balíček určen.

Společně s tímto (dle mě) moc nevydařeným balíčkem přišel Vodafone s Balíčkem pro školáky pod čím se skrývá: „praktický telefon Vodafone 226, Vodafone divokou kartu (tj. SIM kartu s telefonním číslem a přednabitým kreditem 200 Kč) a prima dárek – batoh. To vše jen za 1 377 Kč.“ Tímto Vodafone dle mě má v plánu zaujmout hlavně rodiče malých žáků, kterým by chtěl do první třídy pořídit „první telefon“ tenhle telefon je opravdu takový spíše na rozjezd než na dlouhodobé používání 🙂 ale dejme tomu. Ovšem batoh ten bych bral i já. Uvažuji o tom že bych si ho za tu cenu i s tim telefonem pořídil… 200 kreditu provolám batoh užiju a telefon dam dětem na hraní 😀

Vodafone 226 a dárek batoh
Nabídka platí od 20. srpna 2007 do 30. září 2007, případně do vyčerpání zásob. Změna dárku je vyhrazena.

Zdroj:

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.