Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Student SMS Grátis – Zklamání !

Doposud jsem jen očekával jaké to bude, psal předpovědi, ale dnešním dnem po týdenním testování můžu říct s čistým svědomím, že služba SMS Student Grátis neměla vůbec vyjít na světlo světa… tedy aspoň teď ne, minimálně ještě chvilku měla být v testovacím provozu !!!

Když služba nefungovala první den, dalo se to omluvit, když někomu občas v následujících dnech přestávali fungovat aplikace byli už to zlé zvěsti. I mě přestali odcházet některé sms… když jsem to chtěl vyřešit operátorka přiznala, že aplikace nefunguje, ale hned v zápětí mě ujistila, že bez obav můžu využívat odesílaní těchto dotovaných sms z Vodafone live! ano to fungovalo celý den… a dnes … Nefunguje už ani to!!

Nevím jestli je to ta nejlepší cesta, kterou by se měl Vodafone dát, doteď na služby od Vodafone byl spoleh… ale teď už se to moc tvrdit nedá… A o jejich reklamštině už také začínám pochybovat… Tvrzení, že ten komu SMS posílám reklamu neuvidí je pěkné, ale když dotyčný má před každou sms napsáno Vodafone live! tak nevím jaké je vaše mínění, ale dle mě je to reklama určitě.

Komentáře (2)

  1. 3Q napsal:

    A co jsi si myslel, že to někdo bude dělat zadara? 🙂 … já teď, po více než roce můžu s klidným svědomím říct, že služba funguje naprosto výborně. A díky za to vodafonu, protože díky tomu ušetřím za smsky balík!

  2. klariss napsal:

    mě ta služba fungowala půl roku.. teď mi měsíc nejde.. wždycky se mi ukáže, že stránka obsahuje chybu.. pěkné no.. na Vodafone live! se už ani nedostanu, což je na howno, když to mám aktiwní a nejde mi to :-X

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.