Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Vánoce 2009 – co který operátor nabídne

Jako každý rok tak i letos přišli čeští mobilní operátoři s marketingovým plánem obdarovat své stávající či nové zákazníky. Jestli se tomu dá říkat dárek to je otázka, věřte že operátoři to nedělají pro vás, ale s vidinou velké reklamní kampaně, která jim přivede stovky dalších zákazníků a tím pádem větší zisky, prestiž nevyjímaje. Každopádně nějaké výhody to nakonec má i pro běžného zákazníka jako jsem já nebo vy. Tak si to pojďme v bodech shrnout, jako vždy začnu mým oblíbeným Vodafonem.

Vodafone – vánoční nabídka

 • Trvalé snížení ceny MMS zprávy na 4,50 Kč včetně DPH
  Vodafone nepřišel se snížením ceny MMS jako první, ale i tak je jeho cena nejvýhodnější pokud přihlídneme na to, že cena je stejná do všech sítí a pro všechny nabízené tarify.
 • Vánoční Balíček MMS naplno
  všichni zákazníci Vodafonu dostanou zdarma 77 MMS měsíčně do všech sítí po dobu čtyř měsíců v rámci balíčku MMS naplno, který si mohou aktivovat od 12.11. 2009 do 28.2. po uplynutí 4 měsíců zdarma bude cena tohoto balíčku 77Kč včetně DPH
 • Navíc je v plánu do konce listopadu spustit Vodafone park, který pak nabídne každému 777 MMS zdarma do sítě Vodafone právě ze stránek Vodafone park.
 • Vice informací: http://www.vodafonepark.cz/mms/

T-Mobile a jeho pojetí vánoc

 • T-Mobile nadělím pod stromeček pouze těm, kterým se podaří vyhrát jeden ze 100 000 mobilů.
  Co jsem zatím tak slyšel nebo četl, všichni co se pokusili soutěžit vyhráli… Ale nic není zadarmo, stojí vám za to poslat SMS za cca 50-100 Kč abyste získali telefon v hodnotě 1000 Kč… ?
 • Více informací: http://www1.t-mobile.cz/web/cz/vanoce

Telefonica O2

 • O2 jako vždy spíše myslí na to jak přetáhnout zákazníky od konkurence než jak si udržet ty stávající!
 • Tarifní zákazníci:
  Noví tarifní zákazníci získají telefon Samsung C3050 za 1 Kč, pokud si pořídí telefon Samsung S3650 Corby společně s libovolným tarifem O2 NEON či O2 [:kůl:]. K tomu dostanou 30% slevu na paušál po celou dobu užívání zvoleného tarifu. Poloviční ceny vybraných doplňkových služeb zase čekají na všechny zákazníky
 • Všichni zákazníci, kteří v době od 16. 11. do 31. 12 2009 přejdou se svým číslem k O2, získají 30% slevu z pravidelného měsíčního poplatku jakéhokoliv tarifu z řady O2 NEON nebo [:kůl:]. Na slevu se nevztahují žádná časová omezení, proto budou zákazníci slevu čerpat po celé 2 roky.
 • Pro předplacenkáře:
  Každý, kdo si v době od 4. 11. do 31.12. pořídí jednu z předplacených karet s tarifem Na!Víc, dostane jednou za měsíc po dobu tří po sobě jdoucích kalendářních měsíců speciální bonus v podobě 50% kreditu navíc. Pro jeho získání je třeba každý měsíc jednorázově dobít  minimálně 300 Kč, přičemž první dobití touto částkou musí proběhnout do 31. 12. 2009.
 • Více informací: http://www.cz.o2.com/soho/5488-tiskove_zpravy/162754-Vanocni_nabidka_O2_pro_mobilni_zakazniky.html

U:fonovi vánoce

 • Nabídka jak z jiného světa, kéž by takhle velkorysí byli i ti větší operátoři u nás!
 • Tarif za 400 DUO s 50% slevou na vždy! Tedy dva telefony za 2Kč, které nejen mezi sebou, ale v celé síti U:fon mohou volat zcela zdarma to samé SMS. Do ostatních sítí pak stojí minuta 3,50 Kč a SMS 1,19 Kč.
 • Více informací: http://www.ufon.cz/akce/za400/

Podívejte se, jaká nabídka vánočních dárků byla před rokem v článku Vánoce čtyřikrát jinak a s mobilem v ruce.

Komentáře (1)

 1. fremy napsal:

  Já se pokusil soutěžit u T-M 3x, ale nevyhrál 🙁 Vzdal jsem to, přestože jsem soutěživý typ.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.