Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Vánoční dárky od Vodafonu už jsou tu – AKTUALIZOVÁNO

Vodafone připravil pro všechny své zákazníky vánoční soutěž, ve které můžou vyhrát sedm automobilů Mini Cooper a další atraktivní ceny v celkové hodnotě 15 milionů Kč. Navíc rozdává všem svým zákazníkům slevy na nákup vánočních dárků v internetové obchodní galerii MALL.cz.
Vodafone bezva vánoce

Všichni zákazníci Vodafonu budou mít v období od 5.11.2007 do 23.12.2007 možnost soutěžit o 7 automobilů Mini Cooper, 77 notebooků Apple, 777 mobilních telefonů Nokia 6300 a 7777 bonusů na služby Vodafonu v hodnotě 500 Kč. Celkem tak Vodafone rozdá přes 8600 cen (1234 cen každý týden).

Princip 7-týdenní soutěže spočívá v zasílání SMS zpráv s odpovědí na soutěžní otázku, jejíž znění zákazník zjistí na webových stránkách Vodafonu, v kamenných obchodech, v Samoobsluze Můj Vodafone nebo na telefonní lince Vodafonu.

Každý týden vyhraje 1234 soutěžících některou z cen. Autor nejpřesnější odpovědi týdne získá hlavní cenu, další ceny budou rozděleny těm soutěžícím, jejichž odpovědi se budou nejvíce blížit ke správné odpovědi. V případě shody bude rozhodovat okamžik doručení odpovědní SMSky Vodafonu.

Z jednoho telefonního čísla může zákazník každý týden poslat pouze jednu SMS zprávu, která bude do soutěže zařazena. Do soutěže se však může zapojit každý týden.

Kromě účasti ve vánoční soutěži, mají všichni zákazníci Vodafonu možnost získat 10% slevu do nákupní galerie MALL.cz. Pro získání slevy stačí zaslat SMS zprávu ve tvaru BONUS na číslo 7733. Zákazník pak obdrží obratem slevový kód.

Možnost získat slevový kód platí od 1. listopadu 2007 do 31. ledna 2008 a zákazník ho může uplatnit až do konce února 2008 na veškeré zboží ve vybraných obchodech MALL.cz, jejichž seznam je uveden na webových stránkách http://vodafone.mall.cz.

Cena za soutěžní SMS zprávu i za SMS zprávu pro získání slevového kupónu do MALL.cz je 3,- Kč včetně DPH.

AKTUALIZOVÁNO

Vodafone má vánoční nadílku pro stávající i nové zákazníky, nejlépe se však budou mít ti nejvěrnější. Všichni od 1. listopadu dostanou ke svému paušálu či dobitému kreditu dvacet procent zdarma navíc pro volání a posílání sms do všech národních sítí. Tento bonus budou moci zákazníci využívat tolik měsíců, kolik započatých let s Vodafonem jsou.

Vánoční nadílka 20% zdarma je snadno dostupná pro všechny, aniž by museli podepisovat jakékoliv smlouvy či úvazky s operátorem. Pro využití nabídky si ji stačí kdykoli od 1. listopadu 2007 do 31. ledna 2008 aktivovat přes linku operátora nebo na stránkách www.vodafone.cz/vanoce, ty budou taktéž funkční od zítřka. Noví zákazníci mohou čerpat dárek 1 měsíc, nejvěrnější zákazníci, kteří jsou s Vodafonem sedm až osm let, získají dárek na 8 měsíců. Nejatraktivnější dárek ve formě 20% navíc na 5 až 8 měsíců získá téměř milion zákazníků.

Více na www.vanocninadilka.cz.

Komentáře (2)

  1. Zdeněk Jiras napsal:

    Proč neuvádíte kdo vyhrál ve vánoční soutěži na př.první kolo bylo již ukončeno před více než 15 dny a jména výherců stále žádná .Slibovali jste zveřejnění a na seznamu výherců se žádný výherce neobjevil .Jis.Díky za odpověd předem.

  2. mirecekp napsal:

    Nerad vás zklamu, ale já osobně s Vodafonem nemám nic společného. Snad jen to, že jsem jejich spokojeným uživatelem již několik let.
    PS v době psaní tohoto článku byl seznam uveřejněn na adrese http://www.vanocninadilka.cz/soutez 🙂

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.