Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Vodafone neomezený tarif za 2570 Kč

Opět se vyčkávání povedlo a ti co čekali na neomezený tarif od Vodafone a neupsali se na roky u T-Mobile nebo u O2 tak se dočkali. Vodafone nyní nabízí neomezené volání do všech mobilních i pevných sítí v rámci celé ČR za paušál 2570Kč. Tato nabídka je omezená a tak nějak veřejně neveřejná. Kdo si o tento tarif zažádá tak ho dostane (ať už jste firemním i nefiremním zákazníkem).

Na neomezený tarif jsem se zeptal Vodafonu přes Facebook:

Neomezený tarif u VF je určen novým i stávajícím, firemním i nefiremním zákazníkům, jak je naším dobrým zvykem. Za 2570 Kč vč. DPH získáte neomezené volání do všech sítí i na pevnou a neomezená data (Připojení na stálo). Nabídku zatím pouze testujeme a proto je časově omezená. Doufáme, že uspokojí všechny, kteří zde dlouho volali po neomezených tarifech. Tarif je navíc o 1/3 levnější než u konkurence.

Komentáře (2)

  1. radim napsal:

    Predpokladam..ze vyse napsane spada do oblasti zertu ..v horsim pripade sci-fi..o skutecnosti..ze by tohle mohla byt pravda..neuvazuji..
    vodafone je jednim z provideru..ktere uzivam v u.k…a pokud nekdo opravdu citite potrebu utratit cca £100…za sluzbu..co identicky provozovatel nabizi(samozrejme vcetne kontraktovaneho nejnovejsiho modelu)..v jinych zemich EU..si dela asi legraci.ale jak jsem jiz uvedl..legraci si delas asi ty??ci Ne??

    • mirecekp napsal:

      Pokud žiješ v UK tak se jen těžko budeš ponářet do reality zpět do ČR ano tady u nás je tato cena ta nejlepší na trhu pokud chceme volat unlimited !

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.