Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Výdaje pod kontrolou také u T-Mobilu

Logo T-MobileT-Mobile byl poslední mobilní operátor u nás, který nenabízel svým zákazníkům možnost přehledu čerpání svých volných minut. Jelikož je konkurenční boj velký, tak se této pro operátora zanedbatelné , pro zákazníka však velmi užitečné službě již déle nemohli vyhýbat.

„Dne 30. listopadu 2007 společnost T-Mobile připravila pro své zákazníky zcela novou službu Moje útrata, se kterou mohou mít výdaje za mobilní telefon zcela pod kontrolou. Tarifní zákazníci tak mohou díky nové službě kdykoliv snadno zjistit, kolik volných jednotek či kreditu jim v daném období ještě zbývá a jaká je současná celková výše jejich účtu.“

Jak to funguje?

 • První možnost je odeslat SMS ve tvaru UTRATA na číslo 4603 a obratem dorazí zpráva obsahující požadované údaje. SMS dotazy nejsou zpoplatněny, avšak každá doručená odpověď je nepochopitelně zpoplatněna částkou 5,95 Kč včetně DPH.
 • Druhou možností je navštívit portál t-zones a v sekci Vyúčtování a platby v rámci služby Můj T-Mobile. Zde uvedené informace jsou k dispozici zcela zdarma. (Aspoň že tak)

Nojo každý si službu pro zákazníky přebere po svém 🙂 neodpustím si poznámku „zlatý Vodafone“.

Komentáře (3)

 1. Mazlík napsal:

  Hurá, to to trvalo T-mobile 😀

 2. mirecekp napsal:

  jen to ještě dat zadarmo… ale takový on neni…chlapec jeden předraženej 🙂

 3. QuickShare napsal:

  Osobně jsem u T-Mobile pár let a nikdy jsem tuto funkci nepostrádal. Na druhou stranu pro některé uživatele to může být přínosem, například moje známá se po tom sháněla, takže díky za info, že to také existuje 🙂

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.