Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Asi už bych měl mít cestovní horečku…

Jenže nemám…
Ale řekl bych, že už asi začíná pomalu přicházet, jelikož jsem se v noci probral ze snu, kde jsem byl na letišti v Seattlu bez všech dokladů a zavazadel a říkal jsem Vaškovi: „Vašku mám divnej pocit jako bych něco zapomněl.„. No minimálně ráno jsem se tomu docela zasmál a pokusím se odletět alespoň s nějakými věcmi.

Dnes se pokusím zabalit si konečně nějaký ten kufr, nějak mi to asi ještě nedochází, že v neděli ráno odlétám na 3 měsíce na Aljašku. Nejhorší je to, že nevím co si zabalit. Samozřejmě všechny doklady, ty už jsem si připravil, udělal jsem si jejich kopie aby to všechno bylo dvakrát i víckrát v každém zavazadle jednou a ještě i nechané doma kdyby náhodou. Jediný co zatím tedy mám připraveno je foťák, mezinárodní řidičák (kdyby došlo na cestování a koupili jsme si auto), tričko Gambrinus a Vodafone, čepici Fernet Stock to abych mohl rozdávat typicky české suvenýry… Gambrinus a Fernet určitě typicky český bude no a to tričko Vodafone, na tom mám svojí webovou adresu tak třeba si získám další návštěvníky ( reklama je mocná) 🙂 .

V neděli ráno odlétáme takže pokud vše půjde dobře rád bych vám v pondělí ukázal nějaké fotky ze Seattlu kde budeme první dva dny. Co víc, snad jen mi raďte co si zabalit na Aljašku na tři měsíce. A jinak přeji krásný víkend. A místním Žichovičáků pěknou pouť a ať není v áleji nablito! 🙂

Komentáře (3)

 1. Evča napsal:

  Jak se říká, zlomte vaz! A vemte si nějaký ten penicilín (třeba slivovicu), to se tam určitě šikne! Jak vám to dobře dopadne, za rok se k vám přidám.

 2. Hami napsal:

  a hlavne si Mirku nezapomen rukavice aby ti flaska neprimrzla k ruce:)

 3. mirecekp napsal:

  Hami a Evčo: Nemyslete pořád jen na ten alkohol, vždyť ten je v USA dost striktně kontrolován… A navíc v té továrně kde budem dokonce přísně zakázán… ale nebojte něco si stejně povezeme:-)
  Minimálně francovku a po tej se namažem 🙂

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.