Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Crash Road

Na české Rockové scéně se v letošním roce čím dál více setkáváme s nováčky – brněnskou kapelou Crash Road. Crash Road toho v roce 2010 stihli docela hodně – výhru v Radegast Líhni 2010, stříbro v soutěži talentů Rock Nymburk 2010, jsou ve finále Rockové Arény na www.rock.cz, na Tv Public v pořadu Živák a RockMax12.

V září 2010 vyjde v USA na kompilaci Rise Up Rock skladba No Way právě od kapely Crash Road. Pokud by jste si tuto kapelu chtěli poslechnou dříve než k vám přijede zahrát do klubu, protože určitě přijedou, tak můžete. Mp3 si najdete k poslechu na jejich profilu na Bandzonu www.bandzone.cz/crashroad nebo si je můžete zdarma stáhnout přímo ze stránek kapely www.crash- road.cz, kde najdete ve formátu mp3 celé album SugarBox (2009).

Velkým tahákem kapely je famózní zpěv blonďaté zpěvačky Zuzy, ale s podporou kluků jim to prostě šlape dokonale. Za zmínku stojí, že v současném sloužení (4) hrají již více jak rok, jejich věkový průměr je pod 23 lety, takže jsou nabití energií a určitě hodně zamíchají českou rockovou scénou.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.