Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Dva nákupy v eshopu – dvakrát jinak

Dva týdny před vánoci jsem měl totální nedostatek času a jelikož jsem počítal s brigádou týden před vánoci, jindy už jsme na nákup čas neměl, a tak jsme zvolil nákup přes eshop!

Chyběli mi 2 poslední dárky (bylo 14.12.) tak jsem si vybral knihu Alchymista v eshopu kosmas.cz a meteostanici v eshopu korunka.cz. Oba eshopy nabízely mnou vybrané dárky nejlevněji a jelikož bylo do vánoc ještě celých 10 dní a oba u vybraných produktů udávali hodnotu „skladem“, věřil jsem, že do Štědrého dne budu mít dárky doma.

Jeden balík dorazil již 21. a druhý (meteostanice u korunky.cz) dorazil o den později, tedy 22.12. . To mě na první pohled uspokojilo a byl jsem v klidu, horší to bylo když jsem večer před vánoci rozbalil balíky a místo knihy Alchymista byla v balíku kniha Alchymie… 3 písmenka… ale naprosto jiná kniha. Tolik sprostých slov co padalo bych ani tomu, kdo to ve skladu eshopu kosmas.cz balil, nepřál slyšet! Dnes mi odpověděli na reklamační email. Děkují mi za pochopení, ovšem já to nechápu, jen doufám, že mi vrátí peníze zpět jak slibují.

Do této doby jsem ani s jedním z eshopů neměl zkušenost (nejčastěji nakupuji u czc.cz) a proto z této zkušenosti nedoporučuji v eshopu kosmas.cz nakupovat, naopak eshop korunka.cz mě potěšil, jak cenou tak kvalitou služeb!

Komentáře (2)

  1. Tomáš Pučík napsal:

    Tak to opravdu naštve, jde samozřejmě o to, že i když ti vrátí peníze, tak jsi vánoce nestihl. Jak jsi to nakonec vyřešit? Kamenný obchod?

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.