Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Existuje klip, který by jste na YouTube nenašli?

YouTubeS kamarády jsem se shodl, že jsme měli služby jako YouTube, Stream, Google video a jim podobné, za videa uživatelů, kde jsou pubescentní videa bez obsahu, nebo nějakým způsobem vtipná videa, o takových tich rádoby sexy videích nemluvě. Výjimečně jsem tam našel video, které bylo nějak prospěšné, například nějaký video tutoriál.

Jenže co člověk nudou nedokáže 🙂 . Začali jsme hledat nějaké retro hity z mládí… Na doporučení se nám během chvilky podařila najít jedna pecka „Michaela Paštekova – Sprejer Frajer„, když se tahle „pecka“ hrála psal se rok 1994, jo mě v té době bylo 8let!! Hned jak jsme to zaslechli bylo jasné co budeme dělat zbytek večera… Hledali jsme podobné pecky, které nás v našich hodně mladých letech „fakt braly“ … Inspirujte se také… Já již více jak týden na YouTube dost ujíždím.
[youtube FqoLK71DGtM]
Tak co na to říkáte? Co jsem vám tímto článkem chtěl říct? Nepodařilo se nám najít žádný klip, který by na YouTbube nebyl… Když už se nám tedy podařilo si na nějakou tu pecku z mladých let vzpomenout, tak jsme ji na YouTubu našli. A jaké „retro singly“ dostávají vás do kolen ??

Komentáře (4)

  1. mjdj napsal:

    heh tuhle písničku znám dokonce sem na ní před 3 mes narazil i na klip mam to na telefonu cele album 🙂 znám jí celou naspamět 😛 1994 to mi bylo asi taky něak 7-8 let

  2. kuba napsal:

    Není tam od Ivana Mládka písnička/klip o Jeníčkovi a Mařence 🙁

  3. mirecekp napsal:

    to kuba: nejprve si zjisti jak se přesně jmenuje ta písnička http://ivanmladek.cz/pisne.htm a pak hledej na youtube… vsadil bych se že ji tam najdeš. minimálně třeba jako záznam nějakého pořadu, ale bude tam 😉

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.