Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Hulán se zase vyznamenal s jeho bulvárním plátkem

questionmarkRadek Hulán je opravdu zvláštní člověk, člověk který dělí lidi z oboru IT na 2 poloviny. Popravdě nevím kam se zařadit, jeho recenze mobilů jsou dle mého názoru fakt perfektní! Co se jeho náklonnosti (možná až fílii) k Microsoftu týče, to mě nechává chladným (osobně si myslím, že za takové promo dostává zaplaceno). Ale občas vydá články, kde pravděpodobně mluví jeho názor, který mě naprosto irituje!

Jeho včerejší článek „mBank – nejdražší banka v ČR?“ mě zase přesvědčil, že jsem v polovině populace, která Radka Hulána zrovna dvakrát nemusí! Článek je jak kdyby chtěl zaplácnout prostor mezi dalším úspěšným článkem, ale jeho podklady jsou tak nějak mimo mísu.

MBank je a bude nejlevnější bankou v ČR pro „běžného“ člověka! Jistě že se najdou tací, pro které to neplatí, nestačí jim 3 výběry z jakéhokoliv bankomatu a všechny platby i převody zdarma. Ano 4. výběr je drahý, ale potřebujete vybírat každý týden peníze z BÚ? Pan Hulán srovnává použití platební karty v USA, kde porovnává mBanku s Raiffeisenbankou, mBank má větší kurz o 0.53 haléřů. Nepřijde mi takovýto rozdíl zásadní, pakliže jedu do zahraničí na dovolenou nepředpokládám takové výdaje platební kartou, aby mi tento kurz nějak nutil měnit banku. A ti co jezdí do USA obchodně, pravidelně, popřípadě za konkrétním nákupem určitě mají účet v USD ať už v české nebo zahraniční bance a na kurz pak nemusejí hledět vůbec!

Komentáře (6)

 1. fremy napsal:

  Každý má jiné požadavky, ale pravdu Hulán má. Je to kontroverzní osobnost, tak to vemte na vědomí.

  • mirecekp napsal:

   Pravdu možná má, ale jak v čem, konkrétně článek který jsem zde komentoval je dle mě naprostá blbost.
   Ještě jsem zapomněl podotknout, že toto je v podstatě komentář jež by se hodil přidat na myego pod článek, avšak pan Hulán nerad komentáře které ho kritizují a proto jsem se vyjádřil zde.

 2. Yan napsal:

  Ten člověk podle mě rozhodně není kontroverzní. To, že nějaký člověk sedí celý den u pc a pak píše recenze není kontroverznost, to že se někdo záměrně vyděluje také ne.

  Udivilo mě, jak tento člověk ze sebe dělá veleúspěšného či jak to říci, a ani neví, že kurz může mít úplně jiný, byť u stejné banky, samozřejmě pokud splní poněkud jiné podmínky. Zároveň to je přece logické, jak jinak má banka s poplatky zdarma vydělávat? Komentář o nutnosti více karet je pak dosti mimo a ukazuje, že je to opravdu spíše domácí programátor, než zcestovalý obchodník. Také jeho přesně zpočítané návštěvy USA už jen vyvolávají soustrastný úsměv.

 3. Martin Bauman napsal:

  Hulán není kontroverzní, je to normální blbeček. Že mu někteří jeho masturbační články žerou, to mi bude navždy záhadou.

 4. salax napsal:

  Hulána už nějakej ten rok nikdo vážně nebere, ale zdroj srandy (na jeho účet) je to nekonečnej 🙂 http://www.okoun.cz/boards/radek_hulan

 5. avenger napsal:

  Musí se ale nechat, že Hulan je opravdu populární v blogové sféře. Možná nesouhlasím s jeho názory, ale návštěvnost jeho blogu je výborná.

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.