Miroslav Pešťák bloguje

Novinky ze světa internetu, telekomunikací a všeho o co se zajímám.

Jak vypadá můj běžný den

Původně jsem se této řetězovce mezi česko-slovenskými blogery chtěl vyhnout a také jsem to dost dlouho odkládal, ovšem nakonec jsem se nechal ukecat a přebírám štafetu od Zdeňka Večeři, který mi tento virtuální kolík předal.

Důvod proč jsem se do tohoto článku nechtěl pouštět, je ten, že nevím, jak vypadá můj „běžný den“. Nemám jasnou předlohu na to, jak bude ten či ten den vypadat…

Je více než pravděpodobné, že vstanu. To vám mohu odpřísáhnout to je každý den stejné, to asi musíme všichni. Ovšem kdy vstanu, to už záleží na okolnostech, zda náhodou nemusím brzo do školy, cože je ve středu a v pátek, nebo jak moc jsem protáhl předešlý den. Většinou jako první se vrhnu k notebooku, kouknu, zda mě někdo během nepřítomnosti nehledal na IM, pokud ano odpovím, zkouknu osobní emaily (promažu řetězovky). Rychle do sebe kopnu sklenici vody, abych se probral, pokud jsem v horším stavu, vyhledám kyselé okurky. Když nic nezabere, přichází na řadu studená sprcha.

Řekněme, že jsem již probraný dostatečně a schopen myslet. Pokud musím do školy, rychle seberu nějakou tatranku z police a utíkám na „trojku“ snad přijdu na přednášku včas, kdo ví. V klidu si sním tatranku 🙂 a přečtu denní tisk. Po této etapě, kterou leckdy vynechám, se směřuji zpět ke svému PC, kde zkouknu iDNES a ostatní RSS zdroje (mobilmanie, lupa, několik blogů a několik tiskových zpráv). Poté se podívám na můj blog přečtu komentáře, pokud jsou, a když mám dobrou, náladu pokusím se něco sepsat. Znovu mrknu na emaily (opět promažu řetězovky), v pozadí už musí hrát buďto Evropa2 nebo Dance radio, tentokrát zamířím na emaily spíše „pracovní“. Samozřejmě celou dobu u PC jsem v kontaktu s lidmi na mém oblíbeném QIPu (opovažte se mě někdo tlačit do mirandy!). Je čas začít přemýšlet o večeru, co kdybych nešel na pivo (zajímavá myšlenka) pro jistotu se poohlédnu po nějakém filmu na večer, popřípadě novém dílu některého z mých oblíbených seriálů jako How I Met Your MotherCalifornication, The Big Bang Theory, Men in trees nebo Dr. House. V případě že se mi ještě nechce spát, přeci jen je tak po osmé hodině, taky bych si mohl připravit něco do školy.

Je už to hodina co se přemlouvám začít něco dělat do školy a někdo klepe na dveře, takže se jde na jedno. Po návratu mam vždy čistou hlavu, takže se pustím do projektu, který mam rozdělaný (teď pracuji na www.orientanec.wz.cz), s čistou hlavou mam nejvíce nápadů a hlavně mi to jde od ruky. Také zkouknu mé starší projekty, zda není něco potřeba doladit. Hle něco málo jsem sepsal i do školy, je čas pustit hejbací obrázky, jelikož máme dost po 12 hodině a přeci jen se ráno musím probrat…

Berte těchto 487 slov s nadhledem a v budoucnu si přečtěte, jak vypadají „běžné dny“ jiných blogerů, kterým já předám štafetu. Štafetu předávám: Michalu ZimmermannoviMartinu SvětlíkoviFilipu Rojíkovi dále bezejmeným blogerům pod nicky Stegy a Evulina.

Komentáře (1)

  1. stegy napsal:

    Na podobnú tému som už písal článok prečítať si ho môžeš na: http://www.stegy.net/122-24-hodinovy-cyklus.html

Pošlete svůj komentář

Komentáře vyjadřují názory jejich autorů a nemusí vyjadřovat stanovisko autora článku.